Budimex Silniční konference foto stánku Lesensky.cz

Budimexu pomáháme s PR i veletrhy

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
14. 6. 2023

Český stavební trh je bohatší o významného zahraničního hráče. Je jím polský gigant Budimex, který se právě teď v tuzemsku účastní prvních tendrů. Polské stavební firmě se staráme o media relations a nově také o účast na oborových veletrzích.

V červnu se Budimex za naší účasti představil na dvojici důležitých oborových akcích – na Rail Bussines Days a Silniční konferenci. Klientovi jsme konzultovali jeho prezentaci na veletrhu i doprovodné aktivity. V rámci akce jsme se potkali s interním týmem, probrali PR strategii, a zároveň důkladně zmapovali oborový trh.
 

Budimex má na českém trhu ambici participovat na klíčových projektech v rámci rozvoje dopravní infrastruktury. Klient je s výsledky PR aktivit spokojený, proto postupně navyšujeme rozsah i formy spolupráce.

Martin Foral, PR manager Lesensky.cz

Budimex je největší polská stavební firma s více než padesátiletou historií. V Polsku funguje jako generální dodavatel v silniční, železniční, letištní, stavební, energetické, průmyslové a ekologické infrastruktuře. Na český trh vstoupil Budimex na konci roku 2021.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram