Jan Polzer foto tým Lesensky.cz

Webové oddělení povede Jan Polzer

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
25. 1. 2022

Po devíti letech externí spolupráce se stane zkušený vývojář Jan Polzer šéfem oddělení pro tvorbu webů. V oblasti web developmentu jsme v minulém roce významně posílili a klientům tak zajistíme kompletní servis od prvotního návrhu webu přes jeho realizaci až po dlouhodobou údržbu.

Současné trendy v tvorbě webů vyžadují čím dál větší specializaci v různých oborech. Zapojení do týmu specialistů mi proto dává smysl. společně budeme schopni realizovat i ty nejsložitější úkoly.

Jan Polzer, Web Development Director Lesensky.cz


Jako šéf týmu se chce Jan Polzer zaměřit především na technickou stránku tvorby webu a koordinaci práce. Tým web developmentu tvoří projektoví manažeři, grafici, copywriteři, backend developer, frontend kodér i marketingový specialista. Nové oddělení zvládne zpracovávat projekty postavené na systémech Drupal, WordPress či Symfony.

Jan Polzer je vývojář, školitel a autor článků o tvorbě webů. Přispíval například do časopisů Computer, Linux+ nebo Extra PC. Napsal sedm knih o Drupalu a jako první v České republice získal certifikaci Acquia Certified Site Builder pro Drupal 9.

V budoucnu se chceme ještě více zaměřit na zakázky v oblasti web developmentu. Vytvoření stabilního týmu zkušených specialistů nám umožňuje zajistit klientům veškerý servis od prvotního návrhu webu až po jeho dlouhodobou údržbu a další rozvoj,“ dodává Roman Kučera, CEO agentury.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram