Z dotace na Lesensky.cz se raduje Comimpex, poražení nepláčou

Dotace na Lesensky.cz, Comimpex, losování | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

Celkem 235 jihomoravských firem mohlo dnes odpoledne získat voucher v hodnotě až sto tisíc korun na kreativní služby. Brněnský primátor Petr Vokřál vylosoval za přítomnosti notářky celkem 70 firem, z toho prvních čtyřicet má spolupráci s kreativci v rámci JIC KREATIVNÍ VOUCHER jistou. PR a marketingová agentura LESENSKY.CZ se raduje, nově začne v rámci projektu spolupracovat s IT společností Comimplex.

„Když jméno vaší agentury vylosují, jste šťastní. V tomto případě je navíc minimálně stejně šťastný i náš nový klient, kterého se pokusíme marketingově i v PR oblasti posunout o krok dál," uvedl ředitel agentury Petr Lesenský, který je přesvědčený o nové spolupráci se čtyřmi subjekty, které takové štěstí v osudí neměly. „Pro všechny firmy s výrazným zájmem o naše služby jsme potenciálním partnerem, ony pro nás rovněž. Prostě jen pojedeme pomaleji, ale určitě společně a věřím, že vedle sebe profesně porosteme dlouhodobě," doplnil Lesenský.

DSC03851 Brněnský primátor Petr Vokřál dnes odpoledne losoval firmy, které získaly voucher na kreativní služby v rámci projektu JIC KREATIVNÍ VOUCHER.

DSC03806 Losování se účastnilo celkem 235 firem. PR a marketingová agentura Lesensky.cz měla mezi losovanými pět firem. Jedna měla štěstí.

DSC03812 Losování se odehrálo v krásném Rytířském sále Nové radnice města Brna.

DSC03807 KREATIVNÍ VOUCHER představuje pro firmu příspěvek ve výši až sto tisíc korun.