Ve spolupráci s RHK BRNO pořádáme konzultace zdarma zaměřené na PR a marketing

RHK Brno ilustrační foto
Veronika Duchoňová
Autor článku: Veronika Duchoňová

Bezplatné konzultace budou věnované konkrétním oborům a proběhnou v sídle komory na brněnském výstavišti v době konání velkých veletrhů v březnu a dubnu.

Konzultace proběhnou přímo v sídle Regionální hospodářské komory Brno na brněnském výstavišti. Otevřené jsou všem. Probrat  informace o možnostech marketingu a public relations pro svou firmu budou moci jak členské firmy RHK Brno, tak například i zástupci firem účastnících se veletržních akcí, které budou ve dnech vyhrazených konzultacím na výstavišti probíhat.

Během března a dubna jsou pro letošní jaro naplánované celkem čtyři konzultační dny. Ty se uskuteční vždy ve čtvrtek odpoledne v době konání velkých veletrhů. První možnost tak budou mít zájemci už 5. března, kdy se konají veletrhy Motosalon a PRODÍTĚ. Další březnové kolo je plánováno na 19. března, kdy Brno hostí veletrh AMPER.

V následujícím měsíci se bude jednat o čtvrtek 2. a 23. dubna, kdy na výstavišti probíhají nejprve veletrhy Techagro, Silva Regina a Biomasa a posléze EMBAXPRINT, SALIMA, MBK, G+H, VINEX a Festival chutí. Konzultace budou probíhat vždy od 13:00 do 18:00 po půlhodinách.

V případě zájmu o setkání si můžete rezervovat konzultaci na e-mailu gardasova@lesensky.cz nebo se za námi zastavte přímo během konzultačních hodin a domluvte si termín na místě.

Během všech čtyř termínů budou v sídle RHK Brno ke konzultacím připraveni naši specialisté na PR a marketing. Pro firmy napříč různými obory se tak nabízí jedinečná příležitost se zdarma dozvědět, jaké možnosti public relations a marketing nabízejí. V rámci konzultace dostanou například stručný monitoring aktuálního stavu jejich PR či doporučení, které nástroje do budoucna využít a proč.

Termíny, místo a harmonogram konzultací

5. března od 13:00 do 18:00 v sídle RHK Brno, areál BVV

19. března od 13:00 do 18:00 v sídle RHK Brno, areál BVV

2. dubna od 13:00 do 18:00 v sídle RHK Brno, areál BVV

23. dubna od 13:00 do 18:00 v sídle RHK Brno, areál BVV