Už potřetí jsme mediálně zaštítili ekologickou soutěž E.ON Energy Globe

10. ročník E.ON Energy Globe zná své vítěze.
Martin Bořil
Autor článku: Martin Bořil

Ekologická soutěž E.ON Energy Globe letos oslavila desáté výročí a naše agentura u toho nemohla chybět. Již tři roky v řadě se PR tým Lesensky.cz stará o media relations celé akce. Její letošní ročník v sobotu večer vyvrcholil televizním vysíláním slavnostního galavečera, kde byli vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií i absolutní vítěz. 

 

Již třetí rok v řadě se náš tým stará nejen o public relations soutěže, ale také o představení ekologicky smýšlejících subjektů v České republice a edukaci v oblasti ekologických a úsporných řešení. Se zástupci tuzemských zpravodajských, lifestylových i oborových médií jsme proto byli v průběhu letošní kampaně v kontaktu prakticky neustále a osobně jsme se s nimi setkali u příležitosti představení finalistů 10. ročníku na konci června. 
 

Tk E.ON Energy Globe na konci června

 

 

O tom, že je téma ekologie a energetických úspor, mediálně stále zajímavé, pak svědčí desítky výstupů v řadě stěžejních médií. Už nyní se těšíme, jaké zajímavé projekty a příběhy nám přinese další, v pořadí již 11. ročník soutěže
 

 

Media relations pro E.ON Energy Globe