Webdesign & tvorba webových stránek

Webdesign & tvorba webových stránek

Webové stránky bývají to první, s čím se vaši zákazníci a obchodní partneři setkají. Zařídíme, aby váš web zazářil a zafungoval na první dobrou.

Analýza webových stránek

Analýza webových stránek

Pokud potřebujete nový web, ale nevíte, jak by měl vypadat, pomůže vám marketingová analýza. S tímto strategickým dokumentem snadno určíte webové i marketingové priority. V rámci analýzy prozkoumáme váš stávající web, zhodnotíme vaše dosavadní PR i marketing a porovnáme je s konkurencí. Na workshopu vám pak navrhneme doporučení k novému webu a roční plán jeho propagace.

Nejdříve zpracujeme SWOT analýzu, definujeme cílové skupiny a podrobně prozkoumáme vaše PR a marketing. Potom si posvítíme na vaši konkurenci a připravíme detailní rozbor situace na trhu. Nakonec vám předáme konkrétní marketingový plán včetně doporučení na reklamní nástroje a rozpočtu na 12 měsíců.

Microsite

Microsite

Microsite je jednoduchý web, který jasně a srozumitelně představí váš produkt nebo službu a dovede návštěvníka k nákupu. Rádi vám tuto malou, ale šikovnou stránku navrhneme. Seznámíme se s vaší značkou, zanalyzujeme konkurenci, navrhneme UX a grafiku a napíšeme texty. Výsledný web bude funkční, hezký a atraktivní.

Microsite servíruje srozumitelně a přímočaře obsah v takové formě, jaká je blízká dané cílové skupině. Na začátku spolupráce proto nejdříve prozkoumáme váš byznys, zákazníky a konkurenci. Z podkladů vyrobíme UX šablonu webu, kterou po společné diskuzi zhmotníme do grafiky a textů. Poté microsite nakódujeme, otestujeme a předáme vám ji k radosti a k užitku.

Firemní web

Firemní web

Webové stránky jsou hlavní vizitkou a prodejním nástrojem pro většinu firem. Proto je důležité, aby hned na první pohled vyvolaly ten nejlepší dojem. Návštěvníci by se na nich měli snadno orientovat, najít srozumitelné informace a jednoduše nakoupit. Web vám navrhneme od UX po texty. Na konci vám předáme moderní stránky, jež dobře vypadají a správně fungují.

Na začátku se budeme ptát, analyzovat chování uživatelů a obhlédneme konkurenci. Váš brand si necháme zarýt pod kůži. Potom navrhneme UX webu, líbivou grafiku a trefné texty. Poctivě také otestujeme funkčnost a responzivitu. Nakonec společně spustíme firemní web, který je nejen hezký na pohled, ale hlavně použitelný ve všech ohledech.

Správa webových stránek

Správa webových stránek

Bez pravidelné péče propadnou i sebelépe navržené webové stránky do hlubin internetu. Postaráme se o to, aby byl váš web stále aktuální, bezpečný, funkční a dohledatelný. Rádi zajistíme i drobné úpravy vzhledu nebo funkčnosti. Staneme se vaší spojkou mezi návrhem úprav webu a jejich úspěšným nasazením do provozu.

Nejdříve si vyslechneme vaše potřeby a problémy s webem. Zajistíme pravidelné aktualizace redakčního systému a postaráme se, aby web odolal případným bezpečnostním hrozbám. Dáme také pozor, aby řešení vyhovovalo aktuálním legislativním požadavkům. Můžeme také pravidelně optimalizovat vaše webové stránky pro vyhledávače (SEO). Zařídíme vše, co budete chtít na webu změnit nebo zlepšit.

Weby řešíme systematicky

Naše spolupráce má řád. Nejdříve vás poznáme tak, že analyzujeme vaše potřeby, cíle a rozpočet. Pak navrhneme UX a grafický design a pustíme se do práce. Nakonec vám předáme pečlivě protestovaný web, který se bude líbit a bude fungovat.

  • Analýza
  • Návrh
  • Testování
  • Předání
A máme spokojené klienty.
Ikea reference Lesensky.cz
E.on reference Lesensky.cz
Invia reference Lesensky.cz
Zetor reference Lesensky.cz

Za naše ceny se nestydíme

Zvolte svůj měsíční rozpočet a my vám ukážeme, jaké webdesignové služby vám za něj můžeme nabídnout.

3 000 Kč

Rozpočet je moc malý, dobrou radu vám ale dáme zdarma. Agenturní práci za tuto částku nepořídíte, naši pomoc ale můžete mít i tak. Webdesign a tvorbu webu totiž školíme v PR Akademii. Investujte chytře – do vzdělání a do sebe.

0
15 000 Kč

Pravidelná péče o web. Za tuto částku se vám o něj postaráme jako o vlastní. Základní správa stránek zahrnuje aktualizace, drobné úpravy a asistenci editorům webu.

0
50 000 Kč

Microsite jako ze žurnálu. S tímto budgetem u nás pořídíte profesionální microsite, která osloví vaše zákazníky, klienty nebo partnery. Zajistíme vše od návrhu po testování a nasazení stránky.

1
100 000 Kč

Na začátku bylo světlo. A marketingová analýza. Za tuto částku připravíme komplexní analýzu, která slouží jako odrazový můstek pro tvorbu webu či pro strategický marketing.

0
150 000+ Kč

Poctivý firemní web. Získáte funkční moderní web od analýzy přes návrh UX, grafiky a textů po spuštění a testování. Cena závisí na rozsahu webu, jeho složitosti a funkcích.

0

Velký rozpočet pro velké plány. Pokud máte téměř neomezený rozpočet, má smysl přemýšlet nad vaším byznysem v rámci ucelené strategie. Ta se jmenuje PR 360 a vše o ní najdete zde.

0

Pojďte do toho s námi!

Cítíte, že by vašemu webu slušel nový kabát nebo chcete rovnou zcela nový model? Ozvěte se nám. Rádi vám pomůžeme s redesignem i stavbou webu od základů. Máme za sebou stovky projektů pro menší klienty i velké korporace. Jsme sehraný tým a moc dobře víme, že víc hlav víc ví. Své zkušenosti teď nabízíme i vám.

Kontaktujte nás

Webové stránky

Webové stránky jsou jen začátek

Po 9 letech v oboru a 300+ projektech víme, že se o marketingu vyplatí přemýšlet s nadhledem. Proto propojujeme jednotlivé PR a marketingové taktiky do komplexnější strategie PR 360. Přečtete si o ní více zde.

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.