Header pro web Intezze od Lesensky.cz

Sluchátka Intezze: Vyladěné produkty si zaslouží web, který rezonuje

Intezze je česká značka bezdrátových sluchátek, za kterou stojí parta odborníků na sluchátkovou audiotechniku.
Design
Struktura
Copywriting
Development
Napojení systémů 3. stran
novinky
případové studie
2020
Doba realizace
90 dní

Intezze

Na začátku bylo nadšení do sluchátek a sluchátkové audiotechniky. Ta přerostla ve vášeň a ta v plnohodnotný byznys. Před dvěma lety se ke specializovanému e-shopu a obchodům s audiotechnikou a poslechovými studii rozhodli pánové z Audigo.cz přidat i vlastní značku true wireless sluchátek.

Tak vznikla značka Intezze. Zvuk, který budí vášeň, 100% vyladěné technologie, skvělý poměr cena/výkon. Produkty Intezze se prodávají v největších tuzemských e-shopech s elektronikou a pozitivní recenze přibývají jako houby po dešti. 

Zadání klienta a naše role

Klient nás oslovil s žádostí o dlouhodobou spolupráci v oblasti marketingu a PR. Spolupráci jsme započali obsáhlou marketingovou analýzou. Podívali jsme se na silné i slabé stránky dosavadní komunikace značky, porovnali jsme ji s konkurencí a ze závěrů analýzy vyplynula potřeba dotažení vizuální identity a následné tvorby nového webu.

Ten jsme navrhovali od původní myšlenky přes UX a grafiku až po finální programování. Kompletně v naší režii vznikaly i webové texty, velká část fotografií a všechny vizualizace sluchátek v podobě 3D renderů. Výsledkem je moderní a designově neotřelý web, který skvěle reprezentuje a prodává mladou progresivní značku sluchátek.

Realizační tým

 • Projektové řízení
  Roman Kučera, Michaela Kurtaničová
 • Grafika
  Ivan Kebeleš
 • UX (Struktura)
  Michaela Kurtaničová
 • Development
  Jan Polzer
 • Copywriting
  Michaela Kurtaničová
Pozadí Intezze
Intezze Macbook
Web prorostlý brandem skrz naskrz

Web naladěný na tón brandu

Logo značky Intezze jsme rozpracovali v přehledný brandmanuál, ve kterém jsme určili grafické prvky a jejich aplikace, včetně toho, jak by se s nimi mělo pracovat na webu.

Značku Intezze definují odvážná rudá barva, grafický prvek akustických vln, vkusné a méně nápadné doplňkové barvy růžová a fialová a osobitá práce s typografií. Vybrané prvky jsme zakomponovali do vizuální podoby nového webu a vznikl tak originální a svěží design, který návštěvníkům ulpí v paměti.

Vlastní proti fotky + renedery produktů

Profesionální fotografie i detailní rendery produktů

Profesionální vizualizace produktu je stěžejní nejen pro web, ale celou marketingovou komunikaci značky. Aby byl výsledek co nejoslnivější, zvolili jsme pro značku Intezze prezentaci fotografiemi a 3D rendery.

Díky renderům můžeme představit produkty v detailech, které si zaslouží. V budoucnu s nimi lze dál pracovat a využívat je z různých úhlů, což se bude hodit při další propagaci. Preciznost renderů doplňujeme stylovými produktovými fotografiemi – těmi demonstrujeme například voděodolnost, odolnou konstrukci nebo nízkou váhu produktu.

Co produkt, to originál

Produktová stránka ušitá na míru každému modelu

Každá produktová stránka je obsahově jedinečná. Chtěli jsme dát prostor komunikaci unikátních funkcí a benefitů každého konkrétního modelu sluchátek Intezze.

Detail produktu proto otevíráme výrazným headerem s velkou vizualizací sluchátek. V úvodním popisu produktu pracujeme s originálními piktogramy stěžejních funkcí daného modelu. Ty pomáhají uživatelům v rychlé orientaci a navedou je dále k detailnímu popisu funkcí, který doplňujeme výraznými grafickými prvky, jako jsou například fotografie či 3D rendery produktů.

Důležité je umět určit priority

Reprezentativní web jako základna pro e-shop

Online prezentaci sluchátek Intezze jsme se rozhodli vyvíjet ve dvou etapách. Zatímco je brandový web Intezze už online, indexuje se v prohlížečích a klient s ním může pracovat v rámci B2B prodeje a marketingu, v následující fázi řešíme e-shopovou nástavbu pro koncové zákazníky.

Aktuálně ladíme s klientem objednávkový proces, platební bránu, napojení na dopravce i sklady a logistiku. V dohledné době tak budeme moci spustit i další významnou část webu a z prezentace se stane plnohodnotný prodejní kanál.

Důležité charakteristiky webu

Kompletně responzivní

INTEZZE_MOBIL_1
INTEZZE_MOBIL_2
INTEZZE_MOBIL_3
INTEZZE_MOBIL_4
INTEZZE_MOBIL_5

Pojďte do toho s námi!

Cítíte, že by vašemu webu slušel nový kabát nebo chcete rovnou zcela nový model? Rádi vám pomůžeme s redesignem i stavbou webu od základů. Máme za sebou stovky projektů pro menší klienty i velké korporace. Své zkušenosti teď nabízíme také vám.

 

Chci nový web