Na výjezdním zasedání jsme se učili minigolf od mistrů světa, slavili jubilea a vítali nové členy týmu

Lesensky.cz mingolf tymove foto
Veronika Duchoňová
Autor článku: Veronika Duchoňová

V březnu jsme si dopřáli výjezdní zasedání mimo naši brněnskou kancelář. V dvacetičlenném složení jsme vyrazili na minigolfový turnaj, kterým nás provázeli mistři světa tohoto sportu. Kromě sportovního utkání bylo na programu také agenturní "chlubení", individuální porady, oslava narozenin majitele agentury Petra Lesenského a vítání nové členky týmu.

Volba minigolfu nebyla náhodou, Daniel Dvořák z PR týmu je totiž mistr České republiky a se sportovními kolegy patří mezi mezinárodní špičku. Turnaje v minigolfu plánujeme rozšířit pro naše klienty a partnery, kteří tak dostanou příležitost zahrát si po boku světové elity.

Kromě sportovního vyžití patřilo odpoledne předávání darů. Petr Lesenský dostal od agentury na míru vyrobený dres s podpisy všech členů týmu, asistenka a hapiness managerka Veronika Gardášová pak fotoknihu. Do týmu jsme také přivítali novou asistenku Míšu. Proběhlo i tradiční agenturní "chlubeníčko". Na neformálním setkání si jednou měsíčně shrnujeme úspěchy, příběhy a radosti agenturního života.

Děkujeme mistrům světa za perfektní organizaci turnaje, skvělé zázemí pro porady a těšíme se na další minigolfové utkání.

 

FOTOGALERIE: Minigolfový turnaj o pohár Lesensky.cz