Social media specialist (OBSAZENO)

Práce social media specialista Brno

Do agentury Lesensky.cz

POZICE JE AKTUÁLNĚ OBSAZENÁ. V Lesensky.cz hledáme nového člena týmu na pozici Social media specialist. Hledáme člověka, který má zkušenosti s obsahem a reklamami na Facebooku. Výhodou (nikoliv podmínkou) pro našeho nového parťáka/partačku je také znalost copywritingu a obsahových strategií.

Patříme mezi přední agentury v Česku. Vyrostli jsme na PR, které teď úspěšně propojujeme s marketingem. Hledáme nadšeného kolegu/nadšenou kolegyni, který doplní náš 6 členný marketingový tým. Zázemí máme, klienty máme a ke spokojenosti nám chybíte jen vy!

Co by měl náš vysněný kolega/kolegyně umět?

 • Má zkušenosti s tvorbou obsahové strategie a se správou firemních stránek na Facebooku
 • Umí navrhnout a nasadit reklamní kampaně na Facebooku, které budou pro klienta přínosem. Dokáže ohlídat budget, optimalizovat reklamy v průběhu a po skončení odreportovat výsledky
 • V Business Manageru jen tak nezabloudí, klikání v něm je pro něj každodenní rutina
 • Analytika mu není cizí – ví k čemu jsou Google Analytics, umí si vytáhnout data o kampaních z Business Manageru
 • Nebojí se krizové komunikace. Nepanikaří, ale s chladnou hlavou dokáže odrážet hejty na sociálních sítích
 • V marketingu není úplný nováček, má za sebou už nějakou tu praxi (inhouse, freelance nebo agenturní) a tuší, jak to při práci pro klienty chodí
 • Výhodou (ale nikoliv podmínkou)  – zvládne navrhnout obsahový plán pro firemní blog a v případě potřeby se neostýchá sednout ke klávesnici a nějaký ten článek sám napsat

Jaký je nový kolega/kolegyně podle našeho gusta?

 • Je pečlivý, má smysl pro detail a dobré oko na chyby
 • Rád se vzdělává, učí se a rozšiřuje si (nejen marketingové) obzory
 • Je to týmový hráč, který se nebojí zeptat, nebo si říct o pomoc a nechá si poradit. Na druhou stranu na svých úkolech dokáže pracovat samostatně a určit si pracovní priority
 • Výhodou (ale ne podmínkou) – Nebojí se osobních schůzek, prezentací ani občasného cestování za klienty
 • Bydlí v Brně, nebo někde v okolí tak, aby se s námi mohl potkávat v kanceláři alespoň 3krát týdně
 • Je pro každou srandu, rád se s námi potká na zahradě našeho agenturního domu a prohodí pár slov nad kávou, čajem, nebo (výjimečně) i něčím ostřejším 😉

A co vám můžeme nabídnout my?

 • Firemní vzdělávání – inhouse i mimo agenturu – ve vzdělávání vás rádi podpoříme finančně i případným volnem
 • Neomezený telefonní tarif na volání
 • Motivační systém prémií a odměn
 • Agenturní život se vším všudy – od profesionální práce pro klienty, přes kreativní škopky, po  teambuldingy
 • Mladý a přátelský kolektiv kolegů, kteří vás nenechají ve štychu a žádný typ humoru jim není cizí
 • Příjemný a dostupný kancl. Třípatrový dům v Komíně se zahradou jen 30 metrů od zastávky MHD
 • Energii pro práci – stálý přísun kávy, dobrot na zobání

Praktické informace o nabízené pozici

Práce je na plný úvazek, tedy očekáváme, že agenturním činnostem a klientům můžete věnovat průměrně 165 hod/měsíc.
Nástup od 1.10. nebo dle domluvy.
Pracovní doba je flexibilní. Pokud stíháte týmové porady, úkoly a schůzky s klienty, můžete pracovat kdy chcete. Po zapracování možnost homeoffice 2 dní v týdnu.

Pojď te do toho s námi!

Možná nesplňujete úplně všechny požadavky, možná toho naopak umíte ještě mnohem víc. Pokud jsme vás zaujali a chcete to s námi zkusit, ozvěte se nám a uvidíme 😊 Pošlete nám do 29.8. na e-mail v.duchonova@lesensky.cz životopis, motivační dopis a ukázky vaší práce (reference).

Vybraným kandidátům pošleme dotazník a zadání úkolu do výběrového řízení. Kandidáty, kteří se nejvíce blíží našemu vysněnému kolegovi, pozveme do druhého kola k osobním pohovorům.

Dáme si u nás v zasedačce kafe nebo čaj, mrkneme na vypracované zadání, prolítneme dotazník, pobavíme se a představíme ván agenturu zblízka. A když si padneme do oka, od října už s námi budete sedět v marketingovém kanclu. Těšíme se na vaše zprávy a nového kolegu, nebo kolegyni!

Takhle to u nás vypadá

Jsme Lesensky.cz

Petr Lesenský pracoval 7 let v médiích, než v roce 2009 založil vlastní agenturu. Vznikla agentura Lesensky.cz. Díky precizní práci s informacemi a dobrým vztahům s novináři se agentuře brzy podařilo získat prvního velkého klienta – společnost IKEA. Vzápětí se přidala Invia.cz, E.ON a desítky dalších. Více klientů vedlo k rozšíření služeb. Dnes se dvacetičlenný tým věnuje PR, strategickému i výkonnostnímu marketingu, sociálním sítím, webdesignu a grafice. Za každý z 300+ dokončených projektů vděčí agentura svým šikovným lidem a obětavému týmu. Ten vždy pracuje na kampaních společně a kombinuje znalosti specialistů a otevřené workflow. Vše funguje, protože spolu pracují kolegové, přátelé i parťáci. Kampaně Lesensky.cz fungují, protože spolu lidé v týmu mluví, píšou a navrhují. Agentura funguje, protože od roku 2009 táhne za jeden provaz.

Chcete o nás vědět víc?

Chcete o nás vědět víc?

O práci u nás už víte vše. O lidech a  týmu trochu méně. I my máme svou story a rádi se o ni podělíme. Podívejte se na naši historii, omrkněte členy týmu i zákulisní fotky a poznejte nás lépe!

Vše o Lesensky.cz