Rozšiřujeme naše klientské řady, uspěli jsme u 4 společností

Rozšíření klientských řad, 4 společnosti, vína | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

Jsme potěšeni, že se nám v létě podařilo uspět u nových klientů, kterým se odteď budeme starat o PR a marketingové aktivity. Ve stáji Lesensky.cz proto vítáme hustopečské vinařství Starý vrch, vydavatele stravenek - společnost Edenred, firmu dodávající tankové karty - Axigon a jeden z největších e-shopů s erotickým zbožím - RůžovýSlon.cz.

Klientům jsme připravili komunikační strategii na míru, stěžejní témata jsme navrhovali s předními odborníky v jednotlivých oborech. Jde nám samozřejmě o co nejkvalitnější informační servis jak směrem k zástupcům médií, tak k veřejnosti,“ řekl ředitel PR týmu Lesensky.cz Tomáš Skolek.

Kromě PR aktivit zastřešíme u vinařství Starý vrch také marketingovou agendu. „Marketingovou komunikaci jsme postavili zejména na mixu online nástrojů, které přímo navazují na aktivní propagaci vinařství v kombinaci s PR směrem k relevantním médiím,“ doplnil marketingový ředitel Roman Kučera.

Starý vrch je nové a moderní vinařství, které vyrábí poctivá moravská vína a sídlí v Hustopečích. Edenred je mezinárodní společnost, která navrhuje a dodává řešení pro zlepšení efektivity práce. Je vydavatelem stravenek Ticket Restaurant®. Axigon je podnikatelská nákupní aliance, která umožňuje firmám efektivně snížit provozní náklady. A konečně Růžový slon je společnost, která, kromě provozování e-shopu s erotickým zbožím, testuje nejrůznější erotické pomůcky a doplňky z celého světa a svým zákazníkům poskytuje odborné poradenství.