Na první konzultační den dorazilo 20 firem, další setkání plánujeme na duben

konzultace veletrhy ilustrační foto
Veronika Duchoňová
Autor článku: Veronika Duchoňová

Přes dvacet firem dorazilo ve čtvrtek 5. března na bezplatné konzultace PR a marketingu od našich odborníků. Na půdě RHK Brno se za námi pro radu zastavili menší podnikatelé i zástupci velkých firem. Nejčastější dotazy se týkaly efektivity marketingových nástrojů, přípravy marketingových plánů a rozpočtů  či PR strategií. Jsme rádi, že o konzultace byl zájem. V plánu přivádět do Brna kvalitní vzdělávání z APRA a posilovat odbornou znalost PR a marketingu tak rozhodně budeme pokračovat.

Lesensky.cz konzultace PR veletrhy
Konzultace neprobíhaly pouze v kanceláři, ale také přímo v terénu na veletrzích Motosalon a Pro Dítě.

Pokud jste březnové setkání nestihli a potřebujete poradit s byznysem, připravili jsme pro vás další dubnové termíny. V následujícím měsíci budou naši odborníci z APRA k dispozici ve čtvrtek 2. a 23. dubna, kdy na výstavišti probíhají nejprve veletrhy Techagro, Silva Regina a Biomasa a posléze EMBAXPRINT, SALIMA, MBK, G+H, VINEX a Festival chutí. Konzultace budou probíhat vždy od 13:00 do 18:00 po půlhodinách přímo v sídle Regionální hospodářské komory Brno na brněnském výstavišti. Otevřené jsou všem. 

V případě zájmu o setkání si můžete rezervovat konzultaci na e-mailu gardasova@lesensky.cz nebo se za námi zastavte přímo během konzultačních hodin a domluvte si termín na místě. Během vypsaných termínů budou ke konzultacím připraveni naši specialisté na PR a marketing. Pro firmy napříč různými obory se tak nabízí jedinečná příležitost se zdarma dozvědět, jaké možnosti public relations a marketing nabízejí. V rámci konzultace dostanou například stručný monitoring aktuálního stavu jejich PR či doporučení, které nástroje do budoucna využít a proč.

Termíny, místo a harmonogram konzultací

2. dubna od 13:00 do 18:00 v sídle RHK Brno, areál BVV

23. dubna od 13:00 do 18:00 v sídle RHK Brno, areál BVV