Rádi spolupracujeme s úspěšnými, mediálně podpoříme konferenci Leadership Praha

Konference Leadership Praha | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

Agentura Lesensky.cz tento rok mediálně podpoří několik vybraných akcí. Mezi nimi je i prestižní manažerská konference Leadership Praha, na které vystoupí inspirativní osobnosti českého i světového businessu. Přednášet budou nejenom o leadershipu, ale také o tom, jak správně motivovat zaměstnance a jak zvládat krizové situace. Akce se koná už zítra, 16. dubna, v pražském hotelu OREA Pyramida.

konference

Leadership Praha soustřeďuje největší osobnosti českého podnikání a nám je ctí spolupracovat s nimi. Podporujeme úspěch a jdeme mu naproti. Mediální partnerství agentury Lesensky.cz a konference Leadership Praha je tak pro nás krokem vpřed,” osvětluje důležitost spolupráce ředitel společnosti Petr Lesenský. Návštěvníci konference budou mít možnost vyslechnout si inspirativní projevy majitele a ředitele dopravní společnosti Leo Express Leoše Novotného, spoluzakladatelky a ředitelky Ogilvy Public Relations Dity Stejskalové nebo ředitelky společnosti, zabývající se zaváděním spokojenosti v práci, Arlette Bentzen. Spolu s nimi se na pódiu vystřídá ještě pět dalších osobností českého businessu.

Leadership Praha ale neláká pouze na atraktivní řečníky, nabízí i něco navíc. Po skončení cyklu přednášek následuje networkingový večírek, který umožňuje členům konference neformální setkání. „Budeme si moci promluvit tváří v tvář s tak významnými osobnostmi z různých oborů podnikání. Očekávám, že na Leadership Praha načerpám inspiraci i pro vedení agentury Lesensky.cz, ” dodává Lesenský.

Konference Leadership Praha se odehraje 16. dubna v prostorách pražského hotelu OREA Pyramida. Začátek akce je v 17 hodin. Na pódiu se před třísetčlenným publikem vystřídá celkem osm řečníků z různých oblastí českého a světové businessu.