Webové stránky SOLSOL
Doba realizace
30 dní
2019

Webové stránky pro dodavatele fotovoltaických řešení SOLSOL

Webové stránky pro jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů řešení solárních elektráren vznikly na míru a v rekordním čase 30 dní.

Pokračovat

SOLSOL s.r.o.

Společnost SOLSOL (Solar Solutions) je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů řešení solárních elektráren pro firmy. Jejími zákazníky jsou tuzemské i zahraniční společnosti, které chtějí vybudovat solární elektrárny coby zdroj energie pro vlastní potřebu.

Zadání klienta a naše role

Společnost SOLSOL s.r.o. u nás poptala refresh stávající korporátní identity a přípravu nových firemních stránek. Web měl prezentovat solární systémy a přehledně popisovat jejich technické parametry. Zároveň měl prezentovat společnost SOLSOL jako inovativního a silného obchodního partnera.

Kromě grafického a technického řešení pro nás byl výzvou i časový rámec projektu – od zadání musel web vzniknout do 30 dní tak, aby jej klient mohl plně využívat pro mezinárodní veletrh Smart Energy Forum.

Realizační tým:

  • Grafika
    Ivan Kebeleš
  • UX (Struktura)
    Ivan Kebeleš, Michal Kubín
  • Development
    Jan Polzer
SOLSOL
SOLSOL

Přehledný katalog solárních panelů

Základem nového webu, který slouží zejména obchodním partnerům společnosti jako interaktivní katalog panelů, je produktová sekce. Tu tvoří nabídka technologií s pokročilým filtrem, díky němuž návštěvníci stránek při hledání vhodných produktů ušetří čas. Podrobné karty jednotlivých panelů obsahují nejdůležitější údaje, doplněné o certifikáty a další podrobnosti (například produktový list) ke stažení.

Přehledný katalog solárních panelů

Ručně kreslené ikony solární tematiky

Nabídka společnosti SOLSOL je na českém trhu unikátní. I proto jsme chtěli, aby byla jedinečná rovněž její prezentace. Proto jsme pro klienta navrhli vlastní ručně kreslené ikony, jež dominují stránce s představením výhod spolupráce.

Ručně kreslené ikony solární tématiky

Filtrace parametrů panelů

Pokročilý filtr parametrů v nabídce panelů je srdcem produktové nabídky. Filtrovat lze přes klíčové parametry, jako je typ panelu, výrobce, výkon, velikost rámu či provedení. Filtr data zobrazuje automaticky bez nutnosti potvrzovat každou změnu zvolených parametrů.

Možnost filtrace parametrů panelů

Aktuality a novinky

Jedním z požadavků klienta bylo stavět web na systému, který si zvládne upravovat sám. Tento požadavek plně odpovídá našemu standardu. Proto webové stránky stavíme na stabilním a otevřeném redakčním systému Drupal, jehož obsluhu zvládne i webový laik. Správu a přidávání novinek tak naši klienti po krátkém zaškolení hravě zvládnou.

Možnost plnění aktualit a novinek

Důležité charakteristiky webu v kostce

Důležité charakteristiky webu v kostce

Kompletně responzivní

SOLSOL
SOLSOL
SOLSOL
SOLSOL
SOLSOL

Další stránky webu

SOLSOL_DESKTOP_1_LESENSKY
SOLSOL_DESKTOP_2_LESENSKY
SOLSOL_DESKTOP_3_LESENSKY
SOLSOL_DESKTOP_4_LESENSKY
SOLSOL_DESKTOP_5_LESENSKY
SOLSOL_DESKTOP_6_LESENSKY
SOLSOL_DESKTOP_7_LESENSKY

S prací kreativního týmu společnosti Lesensky.cz jsme maximálně spokojeni. Náš web se transformoval ze statických stránek v informační platformu s jednoduchou dostupností produktů a článků a extrémně rychlou reakcí na změny a novinky. Doporučuji nejen díky funkčnosti webu, ale i skvělé celkové grafické práci.

Radek Orság, Majitel společnosti SOLSOL s.r.o.