Pracovat v PR agentuře je štěstí, říká nová stážistka Veronika

Veronika Gardášová | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

Do PR a marketingové agentury Lesenky.cz se v rámci Krutopřísné stáže probojovala devatenáctiletá Veronika Gardášová. Zeptali jsme se jí na její pocity, co říká na zadání, jak se těší a co očekává od budoucnosti.

Verčo, jak těžké pro tebe bylo splnit zadání Krutopřísné stáže?

Zpracovat profesionální zadání PR agentury pro mě bylo výzvou. Sedlo mi však téma a úkoly byly srozumitelné. Přesto jsem překvapená, že si do podzimní stáže ze všech Krutopřísňáků vybrali právě mě. Je mi pouhých 19 let, tak jsem se bála starší a zkušenější konkurence.

A proč ses rozhodla přihlásit?

Vždy mě bavilo psát a měla jsem blízko k literatuře. Vidím proto svou budoucnost v mediální branži. Na škole mě zaujal marketing, díky čemuž jsem se začala zajímat o obor PR, kde mohu uplatnit své kreativní nápady a komunikační schopnosti. Ukecaná jsem prý byla od malička :)

Proč agentura Lesensky.cz?

Nebyla jiná volba. Při hledání příležitostí mezi PR agenturami v Brně mi agentura Lesensky.cz připadala ze všech svou prezentací nejbližší, nejmodernější a nejlidštější. Má dobrý zvuk, zastupuje významné klienty a tvoří úžasný tým lidí.

Jaká jsou tvá očekávání od stáže v agentuře Lesensky.cz?

Těším se, až poznám každodenní život v agentuře zaměřující se nejen na PR a média, ale také na marketing. Také se těším až zblízka poznám kampaně, myšlení odborníků a požadavky klientů. Naučím se psát, mluvit a myslet jako profesionálka. Zkrátka na získání spoustu nových zkušeností.

Pracuješ v týmu raději s muži nebo ženami?

Jsem ráda, když jsou v týmu muži i ženy. Každý má jiný názor a nápad a podle mě se to skvěle doplňuje.

Jaká profese byla tvá vysněná, když jsi byla malá?

Jako malá jsem měla hodně vysněných profesí. Vždy mě ale bavilo zpívat, hrát v dramaťáku a komunikovat s lidmi.

A jaké máš koníčky?

Poslední dobou moc ráda vařím a zkouším nové recepty. Také miluji cestování, líbí se mi poznávat jiné kraje.

A teď ta neoblíbená otázka. Kde se vidíš za pět let?

Moc ráda bych všem v agentuře dokázala, že mohu být její pevnou součástí. Samozřejmě bych chtěla mít magisterský titul ze žurnalistiky před svým jménem a zkušenosti.