PR agentura Lesensky.cz opět rozšiřovala svůj PR tým

Rozšiřování týmu - Ondřej Marosz | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

PR a marketingová agentura Lesensky.cz v uplynulém měsíci hledala vhodného člověka, který by mohl doplnit PR tým. Po náročných pohovorech se novým přírůstkem do pomyslné rodiny stal šestadvacetiletý Ondřej Marosz. Absolvent mediálních studií a žurnalistiky vždy tíhnul k práci zahrnující komunikaci a kreativitu.

Jsi vystudovaný žurnalista. Proč práce v PR agentuře?

Už během svých studií jsem byl, myslím, poměrně aktivní a snažil jsem se vyzkoušet si co nejvíce různých pozic v oblasti médií a komunikace. Absolvoval jsem stáže jak v oblasti zpravodajství, tak i v politickém marketingu či dramaturgii. A z toho mi tak nějak vyšlo, že bych rád kreativní a dynamickou práci, která by zahrnovala i spoustu komunikace. Proto PR agentura. A výběr konkrétní agentury už byl jednoduchý. Hledal jsem tu, která navenek působí inspirativně, pozitivně a přátelsky. Agentura Lesensky.cz, kterou jsem již delší dobu sledoval, tak byla jasnou volbou.

Jak ses připravoval na pohovor do agentury Lesensky.cz?

Musím se přiznat, že nijak zvlášť. Pamatuju si, že v tom týdnu jsem měl celkem tři pohovory pro různé společnosti a na všechny jsem zvolil trochu různé přístupy. U Lesensky.cz byla moje strategie poměrně jednoduchá. Prostě jsem se snažil působit co nejpřirozeněji a být sám sebou. :)

Na co se nejvíce těšíš v nové práci?

Rozhodně na nové kolegyně a kolegy a na ten pozitivně znervózňující pocit, když se člověk učí něčemu novému a ví, že se to musí naučit dobře, protože má za to zodpovědnost. A to nejen vůči sobě, ale i vůči celému týmu. Ale nejvíce se asi těším na všechny ty usměvavé tváře, které jsem znal dosud pouze z fotografií.

Z čeho máš naopak největší obavy?

Nad obavami jsem doteď neměl čas přemýšlet. Ale když tak nad tím uvažuju, tak se asi nejvíce bojím toho, že bych někdy v něčem zklamal své kolegy. Jistě, občas se to pravděpodobně stane každému, ale myslím si, že toto je takový druh obavy, který člověka žene neustále kupředu.

Co děláš ve volném čase?

Hrozně rád cestuju, ale bohužel se tomu nevěnuju tolik, kolik bych chtěl. Taky si občas zasportuju nebo si sednu s přáteli někde u piva či deskové hry. Jo, a taky miluju tanec. A hudbu. A ještě spoustu dalších věcí. :)

Jak by ses charakterizoval v pár slovech?

Hmm, jsem týmový hráč, přátelský a považuju se za normálního.

DSCN2250