Postupujeme do 2. kola Brno TOP 100, díky vám!

2.kolo Brno TOP 100, tým | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

Prestižní anketa Brno TOP 100, kterou pořádá časopis Brno Business & Style, bude mít ve finále zastoupení naší agentury. Postoupila totiž do 2. kola v kategorii Firmy. Zakladatel společnosti Petr Lesenský zabodoval v kategorii Osobnosti a i on se tedy utká o titul podnikatele, který "hýbe Brnem".

agentura-lesensky-cz-tym-2016

Z prvního kola jsme postoupili díky hlasování veřejnosti. Za projevené sympatie děkujeme a každého hlasu si ceníme. Díky vám jsme se do finále soutěže probojovali už popáté za sebou. „Lidé, kteří nám fandí a podporují nás, jsou naším hnacím motorem a dávají nám energii do dalších aktivit. Na příští rok připravujeme řadu převratných novinek. Věřím tedy, že o přízeň veřejnosti nepřijdeme a podaří se nám ještě rozšířit povědomí o naší agentuře,” naznačil Petr Lesenský a dodal, že změny se budou týkat nejen doladění hlavních konceptů agentury, ale také nových příležitostí pro studenty.

Ve druhém kole ankety Brno TOP 100 už je hlasování veřejnosti uzavřeno. O vítězích tak rozhodnou samotní nominovaní podnikatelé, kteří mají možnost hlasovat až do konce září. Slavnostní vyhlášení vítězů se uskuteční 13. října v prostorách VIDA! science centra.

Anketu Brno TOP 100 pořádá magazín Brno Business & Style, který je zaměřen na společenský i obchodní život v Brně. Cílem ankety je podpořit kvalitní firmy, veřejné organizace i osobnosti brněnské scény.