Pokračujeme s mediální podporou kulturních akcí, tentokrát těch běžeckých

Podpora kulturních akcí - běžecké, běžci | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

Členové týmu Lesensky.cz podporují aktivní životní styl i benefiční činnost, a proto se rozhodli stát partnery hned dvou běžeckých akcí. „V našem týmu se nachází samí sportovci. Preferujeme sice jízdu na kole, ale běhání nám také není cizí. Když k tomu navíc můžeme podpořit dobrou věc, neváháme,” naznačuje podmínky spolupráce PR manažerka agentury Aneta Sklenářová. A které akce se tedy agentura Lesensky.cz rozhodla podpořit? Brněnský půlmaraton a pražský závod Rodiče na start - dvě běžecké dubnové akce ve dvou největších českých městech.

Rodiče na start, jak už název napovídá, vyzývá k běhu celou rodinu. Akce se uskuteční 24. dubna v pražském parku Stromovka. Tratě závodu jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli i ti nejmenší členové rodiny. Kromě samotného závodu je navíc připraven bohatý doprovodný program, při kterém se například naučíte, jak správně resuscitovat a jak vypěstovat dýni. „Program je navržený tak, aby bavil malé i dospělé. Cílem akce je strávit příjemný den v prostředí milých lidí a zároveň podpořit bezplatnou rodičovskou webovou poradnu, která pomáhá řešit různé rodinné problémy,” říká organizátorka benefičního závodu Dagmar Ouřadová.

Brněnský půlmaraton se uskutečnil 18. dubna s rekordním počtem účastníků. Jeho letošní třetí ročník se pyšní titulem největší běžecký závod na jižní Moravě. Téměř dva a půl tisíce účastníků si zaběhly trasu vedoucí širším okolím brněnského centra, podívaly se dokonce na netradiční místa - na jindy cyklodráhový Velodrom a na Výstaviště. „Kladné ohlasy účastníků a dobrý pocit z aktivního stylu života dal organizátorům popud k přípravě dalšího ročníku, kterého už se teď nemůžeme dočkat,” dodává za agenturu Lesensky.cz Aneta Sklenářová, která má medializaci akcí na starost.