Podpora kulturních akcí pokračuje. K běhu jsme přidali i cyklistiku

Podpora kulturních akcí, běh a cyklistika | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

Duben byl pro agenturu měsícem běhu. Mediálně jsme zaštiťovali dvě významné běžecké akce - Brněnský půlmaraton a pražský závod Rodiče na start. Květnová a červnová podpora kulturních akcí se zaměřuje také na aktivní životní styl, tentokrát však k pohybu přidala kola. Agentura Lesensky.cz se totiž stala mediálním partnerem seriálu Krajem vína a zaštítila hned dvě akce - Májové putování okolím Modrých hor i Putování po vinařských stezkách Strážnicka.

Tým agentury se zhlédl v cyklistice. Pravidelně navštěvujeme spinning v nelidském čase 7:30 ráno a společně se vydáváme na cyklistické výlety v okolí Brna. Spolupráce s Nadací Partnerství, která pořádá výlety po vinařských stezkách, tak byla v agentuře jednomyslně odsouhlasena,” říká za tým Aneta Sklenářová, která má medializaci kulturních akcí na starosti. V současnosti se agentura podílí na propagaci Putování po vinařských stezkách Strážnicka, které se uskuteční v sobotu 6. června. Jedná se o celodenní výlet pro celou rodinu. Účastníci si můžou vybrat, jestli do cíle dorazí pěšky, nebo na kole. Nachystané jsou celkem 3 trasy o délkách 45 km, 33 km a 15 km. „Na jednotlivých trasách jsou připraveny zajímavé zastávky, na kterých se můžou účastníci nejenom občerstvit, ale také dobře pobavit. V Tvorožné Lhotě na ně například čekají speciality z oskeruší, v Kněždubu si zase prohlédnou typicky selský domek,” vyjmenovává za organizátory Eva Kvapilová z Nadace Partnerství.

Zájemci o účast v Putování po vinařských stezkách Strážnicka se můžou registrovat přímo v den konání závodu na náměstí Svobody ve Strážnici. Celodenní výlet pak účastníky zavede do unikátní sklepní uličky v petrovských Plžích, kde bude kromě losování věcných cen probíhat i doprovodný program v podobě koštování vín od 12 vinařů a poslechu cimbálové muziky. Členové agentury Lesensky.cz si to rozhodně nenechají ujít. Potkáme se tam i s vámi?

Jako důkaz přikládáme fotografie z pravidelných pátečních spinningů z brněnského Afit centra.

spinning_a

spin