Na prvním letošním teambuildingu jsme tmelili tým a poznávali klienty

první letošní teambuilding, papírky a Verča D. | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

Poslední březnový týden jsme v agentuře uspořádali letošní premiérový teambuilding. Akce měla dvě části. Zkraje týdne jsme se nejprve společně pasovali do role našich potenciálních i současných klientů a definovali jejich potřeby, ve čtvrtek a v pátek jsme pak poznávali sebe a firmu, a diskutovali o její budoucnosti.

První část teambuildingu začala v pondělí 27. března přímo v brněnském sídle naší agentury. Během celodenního workshopu jsme se sami vciťovali do role našich klientů – jak těch potenciálních, tak i stávajících. „Pomocí metody zvané Value Proposition Canvas jsme se snažili rozklíčovat reálné potřeby našich klientů, jejich obavy i tužby, a rovněž i případné slabiny našich produktů,“ říká Veronika Duchoňová, která workshop vedla. Ve zbývající části dne jsme též společně hodnotili současnou misi agentury a hledali její silné a případně i slabé stránky.

Na druhou část teambuildingu jsme vyrazili mimo Brno, do jihomoravských Vémyslic. V hotelu mezi vinicemi jsme ve čtvrtek a v pátek poznávali hlavně sami sebe a naši firmu. Zjistili jsme o sobě, jaký typ osobností jsme a diskutovali jsme o tom, kde je naše místo v agentuře a jak sebe i ji vidíme v časech nastávajících. „Součástí programu bylo i vyplnění dotazníku o spokojenosti ve firmě. Výstupy pak použijeme k přípravě motivačního plánu a agenturních benefitů, na které se všichni netrpělivě těší,“ dodává Lenka Rudišová, jež se stará o HR a týmového ducha agentury.

Protože teambuilding nemá být jen o práci a povinnostech, čtvrteční odpoledne a večer jsme zasvětili agenturnímu klání ve squashi, bowlingu i poznávání vína. Díky řadě společných aktivit jsme v pátek odpoledne zamířili zpět do Brna nabití pozitivní energií, která nám vydrží pěkně dlouho. Náš tým se neustále rozrůstá, takže se na příštím teambuildingu těšíme na viděnou s novými kolegy!