Marketing stážista

Marketing stážista header

Do agentury Lesensky.cz

Začít s prací v marketingu bez praxe, to už dnes nejde. Už během studií je ideální čas se něco přiučit. A v Lesensky.cz je správné místo, kde začít. Patříme mezi přední agentury v Česku. U nás nebudete vyzvedávat balíky na poště a uklízet zasedačku po meetingu. Dostanete reálné klienty a budete chodit na opravdové schůzky. Troufněte si, bude to stát za to.

Vidíte svou budoucnost v marketingu a chcete k ní vykročit někde, kde se něco skutečně naučíte? Jste u nás správně! I když jsme v Lesensky.cz začínali jako PR agentura, dnes je naše marketingové oddělení stejně dobré a velké jako to mediální. Pojďte s námi vyzkoušet, jaké to je pracovat pro velké hráče i malé srdcové klienty. Zakázky už na vás čekají!
 

Co od vás očekáváme?

 • Marketing vás zajímá a baví. Jednou se jím chcete živit, ale zatím vám chybí zkušenost z většího byznysu.
 • Možná studujete marketing, PR nebo jiný příbuzný obor. Umíte vymýšlet nové věci, kriticky je zhodnotit a najít způsob, jak proměnit nápad v realitu.
 • Jste spolehlivý, komunikativní, dochvilný a přátelský člověk, který se nebojí zeptat.
 • Máte na nás 10 až 15 hodin týdně.
 • Momentálně jste v Brně a máte čas za námi docházet do agentury.

Co nabízíme my?

 • Vaše práce bude mít smysl. Budete se podílet na skutečných projektech pro různorodé klienty.
 • Poznáte chod větší firmy a agenturní workflow.
 • Naučíte se marketingové řemeslo. Budete se podílet na copywritingu, správě sociálních sítí, tvorbě marketingových strategií nebo navrhování webových stránek.
 • Cenné rady a konstruktivní zpětnou vazbu.
 • Kredity a potvrzení praxe. Do školy vám nahlásíme, že jste u nás pracoval.
 • Fajn tým lidí, kterému není žádný (černý) typ humoru cizí.
 • Energii pro práci. Kávu, pochutiny na zobání, ovoce.
 • Příjemný a dostupný kancl. Třípatrový dům v Komíně se zahradou jen 30 metrů od zastávky MHD.

Máte pocit, že tohle by šlo? To jsme moc rádi! Pokud s námi chcete strávit pár týdnů či měsíců, dejte nám o sobě vědět na e-mail gardasova@lesensky.cz. Do e-mailu přiložte CV a pár vět o sobě. Společně se podíváme, jestli jsme pro vás ti praví a jaké jsou vaše i naše možnosti a naplánujeme průběh případné spolupráce.

Takhle to u nás vypadá

Jsme Lesensky.cz

Petr Lesenský pracoval 7 let v médiích, než v roce 2009 založil vlastní agenturu. Vznikla agentura Lesensky.cz. Díky precizní práci s informacemi a dobrým vztahům s novináři se agentuře brzy podařilo získat prvního velkého klienta – společnost IKEA. Vzápětí se přidala Invia.cz, E.ON a desítky dalších. Více klientů vedlo k rozšíření služeb. Dnes se dvacetičlenný tým věnuje PR, strategickému i výkonnostnímu marketingu, sociálním sítím, webdesignu a grafice. Za každý z 300+ dokončených projektů vděčí agentura svým šikovným lidem a obětavému týmu. Ten vždy pracuje na kampaních společně a kombinuje znalosti specialistů a otevřené workflow. Vše funguje, protože spolu pracují kolegové, přátelé i parťáci. Kampaně Lesensky.cz fungují, protože spolu lidé v týmu mluví, píšou a navrhují. Agentura funguje, protože od roku 2009 táhne za jeden provaz.

Chcete o nás vědět víc?

Chcete o nás vědět víc?

O práci u nás už víte vše. O lidech a  týmu trochu méně. I my máme svou story a rádi se o ni podělíme. Podívejte se na naši historii, omrkněte členy týmu i zákulisní fotky a poznejte nás lépe!

Vše o Lesensky.cz