Sociální sítě

Sociální sítě Header

Polovina Čechů je pravidelně aktivní na sociálních sítích, pouhá třetina firem však využívá jejich potenciál. Nezmeškejte tuto příležitost. Oslovte s naší pomocí své zákazníky tam, kde doopravdy jsou.

Analýza sociálních sítí

Analýza sociálních sítí

Pokud máte profil na sociálních sítích, ale nejste si jisti jeho výkonem, podrobte ho naší analýze. Zjistíte, jak si vedete v komunikaci s fanoušky, a získáte srovnání vašich profilů s profily konkurence. Poznáte tak své silné a slabé stránky a dostanete do rukou podklady pro další vylepšování a práci se sociálními sítěmi.

Podrobným zkoumáním příspěvků, reakcí fanoušků a zmínek na sociálních sítích zhodnotíme, zda využíváte potenciál tohoto marketingového kanálu naplno. Na zoubek se podíváme i profilům a fanouškům vaší konkurence. Výstupem a stěžejním dokumentem pro vás bude závěrečná analýza plná čísel a grafů. Ta bude obsahovat i komentáře a doporučení, jak posunout vaše sociální sítě dál.

Monitoring sociálních sítí

Monitoring sociálních sítí

S monitoringem zjistíte, jak a kde se o vás ostatní zmiňují na sociálních sítích. Také odhalíte, s jakými emocemi je vaše značka spojována a kteří influenceři o ní nejčastěji mluví. Pravidelný monitoring vám tak pomůže s vyhodnocováním a zdokonalováním práce v oblasti PR a sociálních médií.

Během monitoringu prozkoumáme sociální sítě křížem krážem. Zjistíme, kdo, kdy a jak vaši značku zmínil a jaké ohlasy zmínka sklidila. Ze zjištěných dat připravíme dokument se seznamem zmínek a grafy. Pravidelný monitoring vám tak poskytne ideální přehled, který vám pomůže s vyhodnocením kampaní, s budováním brandu i s rozhodováním o marketingovém rozpočtu.

Komunikační strategie

Komunikační strategie

Aby byly sociální sítě pro vaši značku přínosem, potřebujete plán. Jen tak budou vaše příspěvky jednotné, srozumitelné a fanoušci se k vám budou rádi vracet. V komunikační strategii vám poradíme, jak pracovat se sociálními sítěmi. Navrhneme konkrétní texty, jazyk i témata a obsahový plán tak ušijeme vaší značce na míru.

Nejprve posbíráme data o vašich sociálních profilech, příspěvcích, fanoušcích a jejich reakcích. Také vaše profily porovnáme s konkurencí. Poznatky zanalyzujeme, vyhodnotíme a zpracujeme do grafů a tabulek. Ve výstupní komunikační strategii vám navrhneme konkrétní plán a doporučení pro vaše profily. Dokument bude obsahovat například tipy, jak komunikovat se svými fanoušky. Součástí strategie bude též obsahový mix, tedy návrhy témat, formátu a obsahu příspěvků.

Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí

Pokud se věnujete byznysu naplno, pak pravděpodobně nemáte čas a nápady na správu firemního Facebooku a Instagramu. Rádi ji za vás převezmeme a vašim sociálním sítím věnujeme potřebný čas, znalosti i zkušenosti. O sítě se postaráme od návrhu obsahového plánu přes grafiku a texty jednotlivých příspěvků až po jejich zveřejnění.

Každý měsíc navrhneme obsahový plán. Průběžně se budeme starat o to, aby byly vaše profily aktuální, vypadaly hezky a fanoušci se na nich cítili dobře. Vytvoříme příspěvky, otextujeme je a přeložíme do jazyků zemí, v nichž působíte. Také budeme pečovat o vaše fanoušky – vyřídíme jejich vzkazy a dotazy a budeme si s nimi povídat. Na konci měsíce vám vždy pošleme report, kde přehledně zjistíte, co se na vašich profilech dělo a jaké měla naše spolupráce výsledky.

Reklama na sociálních sítích

Reklama na sociálních sítích

Díky reklamám na sociálních sítích zvýšíte povědomí o značce a získáte více uživatelů, klientů, zákazníků. Svěřte nám péči o reklamní účet, ušetříme vám čas a díky našim zkušenostem a znalostem aktuálních trendů i peníze. O reklamy se postaráme od grafiky po pravidelnou optimalizaci tak, aby vaše investice do inzerce fungovala a měla efekt.

Po důkladné analýze cílů, konkurence a publika navrhneme strategii reklamních kampaní. Potom zpracujeme hezké vizuály reklam, napíšeme poutavé texty a vše nastavíme v inzertním systému. Po spuštění reklamy optimalizujeme a průběžně vyhodnocujeme jejich výkon. Na konci měsíce vám pošleme souhrnný report, kde najdete přehled jednotlivých reklam a zhodnocení jejich výkonu.

Sociální sítě řešíme systematicky

Naše spolupráce má řád. Nejdříve vás poznáme tak, že analyzujeme vaše potřeby, cíle a rozpočet. Pak vám navrhneme nejvhodnější sociální sítě, strategii i obsah a pustíme se do práce. Výsledky pravidelně hodnotíme a vylepšujeme tak, aby vám sociální sítě fungovaly co nejlépe.

  • Analýza
  • Návrh
  • Správa sociálních sítí
  • Optimalizace
A máme spokojené klienty
E.on reference Lesensky.cz
Ikea reference Lesensky.cz
Invia reference Lesensky.cz
Zetor reference Lesensky.cz

Za naše ceny se nestydíme

Zvolte svůj měsíční rozpočet a my vám ukážeme, jaké služby vám můžeme v online marketingu nabídnout.

3 000 Kč

Rozpočet je moc malý, dobrou radu vám ale dáme zdarma. Práci agentury za tuto částku nepořídíte, naši pomoc ale můžete mít i tak. Sociální sítě totiž školíme v naší PR Akademii. Investujte chytře – do vzdělání a do sebe.

0
20 000 Kč

Zjistíte, jak na tom jste. Za tuto částku pořídíte analýzu sociálních sítí, která vám poslouží jako strategický dokument pro další rozhodování.

1
25 000 Kč

Základní péče. Za tuto částku se vám postaráme o profily na sociálních sítích nebo si vezmeme do parády vaše reklamy na Facebooku a Instagramu.

0
38 000 Kč

Sociální sítě na plný plyn. Ideální rozpočet pro komplexní správu vašeho profilu na sociálních sítích. Postaráme se vám o profil, pravidelné přidávání příspěvků včetně grafiky i reklamy.

0
50 000 Kč

Like! All inclusice správa profilu. S tímto budgetem to na sociálních sítích rozjedeme ve velkém. Za uvedenou částku získáte správu jednoho profilu i reklam, k tomu pravidelný monitoring a nadstandardní práci s fanoušky.

0
100 000 Kč

Toto se líbí uživateli Lesensky.cz! S takovým rozpočtem by byla škoda nezapojit krom sociálních sítí i další nástroje. Nastudujte si naši strategii PR 360 a zjistěte, jak propojujeme PR a marketing.

0

Pojďte do toho s námi!

Cítíte, že jsou sociální sítě přesně to, co váš byznys popostrčí k lepším výsledkům? Ozvěte se nám. Máme za sebou desítky projektů pro menší klienty i velké korporace. Jsme sehraný tým a moc dobře víme, že víc hlav víc ví. Své zkušenosti teď nabízíme i vám.

Kontaktujte nás

Sociální sítě

Sociální sítě jsou jen začátek

Po 9 letech v oboru a 300+ projektech víme, že se o kampaních vyplatí přemýšlet s nadhledem. Proto propojujeme jednotlivé PR a marketingové taktiky do komplexnější strategie PR 360. Přečtete si o ní víc zde.

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.