Letošní agenturní teambuilding nabídl především odpočinek

Teambuilding v Černé Hoře
Daniel Zeman v Lesensky.cz
Autor článku: Daniel Zeman

Po loňském úspěšném teambuildingu jsme i letos pokračovali v tradici agenturních výjezdů. Druhý říjnový čtvrtek a pátek jsme se sbalili, dali vale Brnu a vydali se do Černé Hory. Nikoliv však do Montenegra u Jadranu, jak mnozí doufali, ale do malebného městyse protnutého hlavním tahem do Svitav.

I přes sezónu rýmiček a chřipek nakonec na místo dorazila většina osazenstva agentury. Úvodní slovo patřilo zakladateli Petru Lesenskému, který zhodnotil uplynulý rok a nastínil vyhlídky na zbylý kvartál a příští rok. „Agentura si vede velice úspěšně. Máme vše, co si můžeme přát – spokojené klienty, výborné reference, rostoucí pražskou pobočku a stmelenou partu zaměstnanců,“ shrnul náš CEO a vedoucí výpravy..

Teambuilding 2018

Druhá část teambuildingu již byla věnovaná oddychovým aktivitám. Vzhledem k prozíravému ubytování v blízkosti pivovaru Černá Hora nesměla chybět exkurze do pivovaru a následná řízená degustace českého zlata. Do pozdních nočních hodin pak následovala neřízená degustace, klání v bowlingu, a především poznávání starých i nových kolegů. V pátek dopoledne jsme se nabití energií vraceli do Brna s vědomím, že to nejlepší má agentura teprve před sebou.