Lesensky.cz je PR agenturou 12. ročníku Letní žurnalistické školy

12. ročník Letní žurnalistické školy | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

PR a marketingová agentura Lesensky.cz mediálně podpoří tradiční Letní žurnalistickou školu Karla Havlíčka Borovského. Studenti se mohou těšit i na workshopy, na kterých potkají majitele a ředitele agentury Petra Lesenského a Karolínu Křenkovou, která zastupuje firmy v Česku, Slovensku a Rakousku.

„V rámci spolupráce chystáme dva workshopy. Jeden pro skupinu Nová média a druhý pro studenty ve skupině PR a marketing. Účastníci se mají určitě na co těšit,“ uvedla za organizační tým LŽŠ Lucie Pátková, lektorka skupiny Nová média.

Agentura Lesensky.cz v rámci spolupráce připraví podklady pro novináře a zajistí kompletní komunikaci. „Jsme velice rádi, že se firma Lesensky.cz stala PR agenturou dvanáctého ročníku Letní žurnalistické školy a že nám pomáhá s propagací projektu,“ konstatovala Martina Kovaříková, lektorka skupiny Rádio.

Nejlepší studenti budou mít možnost do agentury Lesensky.cz i nahlédnout. „Dva šikovné studenty si chceme vzít na stáž do agentury. Začátkem podzimu budeme také startovat nové výběrové řízení v rámci Krutopřísné stáže. Ta se odehraje již počtvrté,"  řekla Karolína Křenková, která je také mentorkou projektu Krutopřísná stáž.

F36B4197 F36B4185 F36B4091 F36B9567