Otestujte spolupráci s finančním příspěvkem od kreativních voucherů

Otestujte spolupráci s finančním příspěvkem od kreativních voucherů
Veronika Duchoňová
Autor článku: Veronika Duchoňová

Díky kreativním voucherům si budou už brzy moci desítky malých a středních firem z Jihomoravského kraje otestovat, jak probíhá spolupráce s kreativci a co může přinést jejich podnikání. Celých 75 % nákladů na zakázku vybraným firmám totiž proplatí Jihomoravské inovační centrum. Jako dodavatelé jsme součástí kreativních voucherů už třetím rokem. Pojďte do toho letos s námi!

Kreativní vouchery pomáhají nastartovat spolupráci rozvíjejících se firem s kreativci. Nápad na podporu spolupráce mezi firmami a kreativci byl poprvé realizován v Nizozemí v roce 2004. Město Brno prostřednictvím Jihomoravského inovačního centra letos spouští projekt už počtvrté. Cílem je dát firmám možnost vyzkoušet si spolupráci s kreativními odborníky, kteří jim pomohou zviditelnit jejich služby či produkty za čtvrtinu běžné ceny. Mezi vybrané firmy, jež se o podporu přihlásí a padne jim los, rozdělí město 4,5 milionu korun. Maximální výše podpory pro jednu společnost v rámci jedné zakázky je 100 000 korun.

Jak funguje spolupráce s agenturou v rámci Kreativních voucherů Brno?

Do 12. února se zájemci, kteří splňují podmínky programu, mohou přihlásit a poptat u dodavatelů kreativu. Na agentury se mohou obrátit například s návrhem a vývojem webu, designem produktů a služeb, tvorbou reklamních materiálů včetně videí, tištěné grafiky a textů, s online marketingem, public relations, případně si mohou rovnou nechat vypracovat celou marketingovou strategii. Dodavatele služeb vybírají z galerie 137 kreativců, mezi něž patříme i my.

Po absolvování semináře o spolupráci s kreativci se zájemci spojí s vybraným dodavatelem a připraví návrh vzájemné spolupráce. Hodnota kreativního voucheru je proplácena zpětně po realizaci zakázky.

PR a marketingová analýza je pro kreativní vouchery jako stvořená

Komunikační strategie stavíme na míru potřebám našich klientů. Využíváme při tom našeho konceptu PR 360®, kdy z jednotlivých služeb skládáme efektivní mix, díky kterému jsou naši klienti schopni zvyšovat povědomí i poptávku po produktech či službách. Za zhruba 133 000 korun, které jsou stropem pro zakázky realizované prostřednictvím Kreativních voucherů Brno, vám dokážeme připravit marketingovou analýzu či rozjet komunikaci vaší značky.

Marketingovou analýzou startujeme většinu spoluprací s novými klienty. Podrobně v ní zmapujeme silné a slabé stránky jejich obchodní i marketingové strategie, podíváme se na zoubek dosavadním marketingovým aktivitám a nit nenecháme suchou ani na konkurenci. Na základě zjištění z analýzy pak navrhneme nejvhodnější PR a marketingové nástroje a propojíme je v efektivní a funkční marketingovou strategii s využitím principů PR 360®.

Pojďte do toho s námi!

V rámci kreativních voucherů máte nyní ideální příležitost zjistit, co vaše firma může a potřebuje udělat na poli marketingu a PR. A hlavně, aby přibývalo spokojených zákazníků a klientů.

V oboru se pohybujeme už desátým rokem. Součástí kreativního voucheru jsme hlavně proto, že fandíme inovacím a technologie nás baví. V minulosti jsme například propagovali 3D tisk, buněčnou terapii či bezpečnostní software. Více o našich projektech najdete v referencích.

Kromě marketingové analýzy vám v rámci kreativního voucheru můžeme samozřejmě nabídnout i klasické public relations a další služby. Máme zkušenosti s tvorbou vizuálů pro společnosti a organizace z mnoha odvětví. Umíme navrhnout seriózní webovou prezentaci. Poradíme si obsahovým plánem pro sociální sítě i návrhem a realizací videoklipu. Zpracováváme jednotlivé grafické zakázky i komplexnější projekty, jako jsou brand manuály a korporátní vizuální strategie.

Jak začít a co bude dál?

1)  Ozvěte se nám na kucera@lesensky.cz nebo na telefon +420 723 495 509.

2) Setkáme se a zjistíme, čím jste výjimeční a jak vám pomoci s propagací a marketingem.

3) Společně sestavíme strategii a návrh kampaně. V agentuře zařídíme veškerou administrativu a pomůžeme vám s projektem.

Kontaktní formulář

Mám zájem o informace ke kreativním voucherům

Pošlete nám na sebe kontakt a informace o vašem podnikání. Obratem se vám ozveme zpět a společně probereme možnosti spolupráce.