Ivana Christová podpoří kampaň nového přípravku pro hubnutí OBEZIN

29.6.2012

Bývalá slovenská modelka Ivana Christová podpoří kampaň nového potravinového doplňku pro hubnutí OBEZIN. Doplněk sama užívá už měsíc a spolu s cvičením a odborně sestaveným jídelníčkem jí pomohl shodit již 7 kilogramů. Úspěšná podnikatelka tak po letech opět postupně získává svou štíhlou postavu.

Cílem Ivany Christové je zhubnout do tří měsíců 20 kilogramů, a to kvůli pracovním povinnostem, které ji čekají na konci září. Slovenská modelka si doplněk stravy vybrala pro jeho přírodnímu složení a absenci nežádoucích účinků. S výsledky je spokojená, a proto se OBEZIN rozhodla veřejně podpořit.

„Velice nás těší, že se Ivana Christová rozhodla vyzkoušet náš doplněk stravy OBEZIN a z jeho účinků je nadšená. A to natolik, že přípravek podpoří v kampani, která bude probíhat jak v České republice, tak na Slovensku,“ uvedl Petr Navrátil ze společnosti Danare, která pro OBEZIN již brzy získá schválení od Ministerstva zdravotnictví. „Ivana Christová je další známou osobností kampaně přípravku OBEZIN. Před ní se jí stala i moderátorka Markéta Mayerová,“ dodal Navrátil.

Ivana Christová má za sebou jako bývalá světově úspěšná modelka řadu drastických diet a hladovění, které jí v minulosti způsobily zdravotní problémy. Nyní se ale rozhodla pro zdravý a přirozený úbytek váhy podpořený vyváženým jídelníčkem navrženým výživovou poradkyní. OBEZIN jí pomáhá s dodržováním optimálního množství přijaté stravy. Omezuje totiž chuť k jídlu a svým působením v žaludku pomáhá navodit pocit nasycení.

„Můj metabolismus se po užívání přípravku OBEZIN nastartoval prakticky okamžitě, ručička váhy se posunula směrem dolů již po třech dnech. Za tři týdny jsem shodila prvních pět kilo,“ líčí slovenská modelka a podnikatelka Ivana Christová průběh svého hubnutí. „Zajímavé je, že mám díky úbytku váhy mnohem více energie a cítím radost,“ dodala Christová, která nyní váží již o 7 kilogramů méně, než před začátkem diety.