Iva Procházková: Těším se, jak mě práce naplní elánem

Iva Procházková, práce a elán | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

PR tým agentury Lesensky.cz má novou posilu. Je jí čerstvě šestadvacetiletá Iva Procházková. Loni dokončila studium politologie v Brně, kde se specializovala na politický marketing a volební studia. Bakaláře má i ze žurnalistiky a evropských studií. PR ji nadchlo přibližně před pěti lety a od té doby se ho stále drží.

Ivi, jak ses připravovala na pohovor do agentury Lesensky.cz?

Prošla jsem si web agentury i sociální sítě, ale nebylo to nic zdlouhavého. Sledovala jsem vás už dlouho, takže jsem měla poměrně jasnou představu o tom, co děláte. Nepřemýšlela jsem nad žádnou vhodnou taktikou, ani nad tím, co a jak řeknu. Vlastně jsem měla jen jeden plán, a to být přirozená a na nic si nehrát. A to asi stačilo :-)

Studovala jsi žurnalistiku, proč PR agentura?

Už od druhého ročníku jsem na žurnalistice tíhla k předmětům o PR a marketingové komunikaci. A definitivně se to zlomilo na magisterském stupni, kdy jsem studovala politologii se specializací na politický marketing a volební studia. Tam už těch předmětů o PR i kampaních bylo mnohem víc a věděla jsem, že tohle chci dělat. Baví mě ta kreativita a adrenalin. A proč Lesensky.cz? Musím říct, že máte super PR :-) Na sociálních sítích jste se vždy usmívali a vypadali plní energie, to se mi moc líbilo.

Na co se nejvíce v nové práci těšíš?

Už od podzimu u mě zatím každé ráno vypadalo tak, že jsem dvakrát posunula budík. První den v Lesensky.cz jsem vylítla a začala se akčně chystat. Takže nejvíc se asi těším na to, jak mě ta práce pohltí a naplní zdravým elánem. A taky se těším na to, že občas vystoupím ze své komfortní zóny. Že někdy nebudu stíhat, ale stejně pojedu na sto procent. Že poznám nové lidi, nové obory, nová místa a přiučím se něčemu novému. A na vás!

Jaké jsou tvé koníčky mimo práci?

Nejvíc ze všeho mě baví cestování, poznávání cizích kultur i cizí jazyky. Mým favoritem je Velká Británie, kde jsem strávila i půlrok na univerzitě, a vždy se tam ráda vracím. Když mám čas, chodím na výstavy, do kina, do divadla. Odpočívám u jógy, protahuji se u pilates. V létě ráda trávím večery na zahrádkách s kamarády. A jsem velký fanda do svíček, diářů a čajů.

Pracuješ v týmu raději s muži nebo ženami?

Nad tím jsem asi nikdy nepřemýšlela. Myslím si, že vyjdu s každým. Pro mě je důležité, že se v týmu cítím dobře, moc neřeším, jestli jsou to jen muži nebo ženy.

Jaká jsi v pár slovech?:-)

Přátelská, hodná, upovídaná, pozitivní puntičkářka.

i_foto