Redesign webových stránek pro Green Ways

Header pro web GW od Lesensky.cz
Veronika Duchoňová
Autor článku: Veronika Duchoňová

Společnost Green Ways je jedním z největších evropských výrobců a distributorů zelených potravin. Zelený ječmen a chlorellu prodává přes etický síťový marketing a přes osobní komunikaci prodejců s koncovými uživateli. Výrobky Green Ways patří k nejlepším produktům svého druhu na trhu. Redesing pod taktovou naší agentury proběhl v roce 2018.

Naším úkolem bylo redesignovat stránky společnosti tak, aby prezentovaly nejen její  produkty, ale hlavně hodnoty a vize. Ve webové propagaci Green Ways proto vyzdvihujeme vztah k přírodě, ke zdraví a kvalitu produktů i osobních vztahů v "zelené komunitě". Na stránkách lze najít i vizuální odkazy na firemní kulturu síťového marketingu.

V designu jsme tak kromě korporátní tmavě zelené barvy využili také světlejší odstíny zelené a bílou. Jako doplňkové obrázky jsme zvolili svěží fotografie, navozující pozitivní atmosféru spolupráce, pomoci a příležitostí. Protože Green Ways preferují osobní komunikaci se svými klienty, je web textově úsporný.

Doba realizace: 2 měsíce

Datum předání projektu: 2018

Realizační tým: Roman Kučera (UX), Ivan Kebeleš (graphic design), Michaela Kurtaničová a Tereza Ticháčková (copywriting), New Logic (programming)

GW WEBGW BARVYGW PISMOGW IKONYGW HPGW PODSTRANKY