Web header

Přemýšlíte o novém webu?

Pak jste tu správně!

Po 9 letech v oboru a 300+ úspěšných projektech víme, že nejtěžší je udělat první krok. Pomůžeme vám s rozhodováním kdy, jak, s kým a proč s novým webem začít. Rádi vás provedeme procesem vzniku webových stránek od první myšlenky až po finální spuštění.

V našem týmu najdete spolehlivého partnera.

Prodiskutujeme s vámi všechny dotazy, úskalí, výhody a cíle nového webového projektu. Za kvalitu ručíme profesionálním týmem, spokojenými klienty i oceněním WebTop100.

Pozadí landing page weby Lesensky
Animace landing page weby Lesensky
EREBOS WEB

Weby umíme.

Máme zkušenost s tvorbou nových webů, redesignem původních stránek i výstavbou korporátních portálů.  Naše weby hodnotí pozitivně jak klienti, tak třeba soutěž WebTop100.

„Na spolupráci s agenturou Lesensky.cz oceňuji skvělou a rychlou komunikaci, výborné nápady a ochotu vnímat představy a potřeby naší firmy jako zákazníka.“ Richard Bednář, Rieter.cz

Klienty bereme jako součást týmu.

Jste a budete našimi partnery. V průběhu projektu můžeme společně diskutovat o jeho směřování, úpravách i meznících. O tom, jak moc se zapojíte rozhodujete vy - web můžete plně svěřit do našich rukou nebo se můžete aktivně zapojit do diskuzí v každé fázi jeho vzniku.

Weby řešíme systematicky.

Nejdřív zkoumáme a pak teprve tvoříme

Weby řešíme systematicky. Začínáme důkladnou analýzou a rozhovory, pokračujeme návrhem, prototypem, spuštěním a optimalizací. V každé fázi projektu důkladně zvažujeme co, pro koho, jak a proč na web umístit. Tím šetříme našim klientům čas i energii a weby od nás tak mají solidní základy.

Projekty odevzdáváme včas a připravené k okamžitému spuštění

Weby předáváme s odladěnými texty, grafikou a redakčním systémem. V den dodání se můžete novým webem pochlubit, snadno jej obsluhovat nebo z něj rovnou přijímat první objednávky.

Naše reference

Máme zkušenosti s malými weby, designovými prezentacemi i robustními korporátními stránkami.

Chcete-li vidět naše projekty pod drobnohledem, podívejte se na pro energy drink Erebos, koncern Rieter, technologickou firmu SolSol či studenstkou agenturu PR Gang.

EREBOS_MOBIL_1
PR_GANG_WEB
RIETER_MOBIL_3
SOLSOL_WEB
BRNO_KORONA_WEB

Chcete s námi probrat vaše nové webové stránky?

Zavolejte na +420 777 474 360 nebo napište na info@lesensky.cz.

Chci se ozvat  hned

Pojďte do toho s námi!

Cítíte, že by vašemu webu slušel nový kabát nebo chcete rovnou zcela nový model? Rádi vám pomůžeme s redesignem i stavbou webu od základů. Máme za sebou stovky projektů pro menší klienty i velké korporace. Své zkušenosti teď nabízíme také vám.

 

Chci nový web