Webdesign & tvorba webových stránek

Webdesign & tvorba webových stránek

Webové stránky bývají to první, s čím se vaši zákazníci a obchodní partneři setkají. Zařídíme, aby váš web zazářil a zafungoval na první dobrou.

Web je základním stavebním kamenem marketingu a významným obchodním nástrojem většiny firem. Může vám pomoci vytvářet obchodní příležitosti, nebo je ničit. Záleží, jak k němu přistupujete. Pomůžeme vám vybudovat funkční a úspěšný web, který podpoří vaše podnikání.

Web je obchodní nástroj.
Jak by měl fungovat?

NABÍDNOUT VŠE, CO NÁVŠTĚVNÍK POTŘEBUJE KE KONVERZI

NABÍDNOUT VŠE, CO NÁVŠTĚVNÍK POTŘEBUJE KE KONVERZI

Každý prodej prochází určitými fázemi. Stejně je tomu u online prodeje. Váš web jakožto prodejní nástroj musí mít jasně definované cesty, kterými z návštěvníka udělá potenciálního nebo reálného zákazníka.

VÉST NÁVŠTĚVNÍKA K VÁMI DEFINOVANÝM CÍLŮM

VÉST NÁVŠTĚVNÍKA K VÁMI DEFINOVANÝM CÍLŮM

Každému nákupnímu rozhodnutí předchází různě dlouhý proces. Ten závisí na mnoha faktorech na straně zákazníka i nabídky. Úkolem vašeho webu je zákazníkovi rozhodování usnadnit a poskytnout vše, co pro něj potřebuje.

Reprezentovat ZNAČKU A PODPOROVAT DŮVĚRYHODNOST

Reprezentovat ZNAČKU A PODPOROVAT DŮVĚRYHODNOST

Stejně jako reprezentativní sídlo společnosti i to webové musí posilovat kladné vnímání značky a budovat její důvěryhodnost. Moderní webová řešení dokážou být nástrojem pro tvorbu a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky.

Co by měl splňovat
obchodně úspěšný web

Co by měl splňovat obchodně úspěšný web

MODERNÍ DESIGN A PROPRACOVANÉ UX

Líbivý design a logicky navržené uživatelské prostředí jsou neviditelnou rukou, která uživatele vede webem tam, kam jej potřebujete dostat.

FUNKČNÍ NA VŠECH TYPECH ZAŘÍZENÍ A V KAŽDÉM ROZLIŠENÍ

U většiny webů dnes více než 50 % návštěv probíhá z mobilních zařízení. Web odladěný pro různé prohlížeče a velikosti displeje je nezbytností, bez níž to zkrátka nejde.

ODLADĚNÝ KÓD PŘÁTELSKÝ K VYHLEDÁVAČŮM

Základem úspěšné optimalizace pro vyhledávače je odladěný a optimalizovaný kód stránek. Ten vyhledávačům usnadňuje procházení webu a práci s klíčovými údaji jednotlivých stránek.

PŘEHLEDNÁ A LOGICKÁ STRUKTURA

Není nic horšího, než když se návštěvník na webu ztratí a raději odchází, aby se nemusel dál motat v bludném kruhu. Dobře navržená struktura webu návštěvníkům pomáhá v orientaci a vede je k cíli.

SVIŽNÉ NAČÍTÁNÍ A RYCHLÁ ODEZVA

Žijeme v době superrychlé. Kdo chce dnes na cokoliv čekat? U webů tomu není jinak. Pokud se hlavní stránka vašeho webu nenačte do pár sekund, návštěvník půjde jinam. Proto stavíme weby na osvědčeném řešení Drupal.

PŘIPRAVENÝ PRO ONLINE MARKETING

Webová prezentace či e-shop je konečným cílem všech online marketingových aktivit. Není proto nic horšího, než když dobře navrženou online kampaň zkazí špatný web. Tomu se říká plýtvat penězi.

Přemýšlíte o tvorbě nového
webu či e-shopu?

Usoudili jste, že je čas posunout váš web na novou úroveň, nebo dokonce postavit nový? Rádi zúročíme zkušenosti z desítek webových projektů a staneme se pro tento úkol vaším partnerem.

Poptat web

PŘÍPADOVÁ STUDIE REDESIGN WEBU SOLSOL s.r.o.

PŘÍPADOVÁ STUDIE - REDESIGN WEBU SOLSOL s.r.o.

Přečtěte si více o tom, jak prostřednictvím nového webu pomáháme významnému hráči v oblasti fotovoltaiky - společnosti SolSol k novým obchodním příležitostem.

Zjistěte více

Klíčové prvky tvorby
úspěšného webu

Analýza webových stránek

Analýza webových stránek

Než se pustíme do návrhu a tvorby nového webu, vždy do podrobností zkoumáme ten stávající. Snažíme se pochopit vzorce chování a motivy současných návštěvníků, abychom navrhli co nejlepší architekturu a obsah nových webových stránek.

Webové stránky na míru

Webové stránky na míru

Neprodáváme šablonovité weby. Každý projekt je pro nás unikátní, stejně jako byznys našich klientů, pro něž nové webové prezentace tvoříme. Od architektury přes design celku i jednotlivých stránek až po obsah je každý web jedinečný.

UI / UX Grafický design

Uživatelský prožitek a grafický design

Při návrhu designu klademe důraz na jeho funkční stránku. Web musí být sestavený dobře s ohledem na obchodní cíle a teprve až pak pěkný. Proto se podrobně zabýváme uživatelskou zkušeností a tím, jak budoucí návštěvníci budou nový web používat.

Jsme strategická agentura, ne pouze webaři.
Proč je to pro vás lepší?

Webové agentury se soustředí na tvorbu webů. U nich však zůstávají. Berou je jako samostatnou entitu a nezasazují weby do širší marketingové strategie. My ano. Web je pro nás jeden z důležitých obchodních a marketingových nástrojů, který však sám o sobě neznamená nic. Teprve ve spojení s ostatními marketingovými nástroji přináší obchodní úspěch.

Weby řešíme systematicky

Myšlenka a koncept webu

Myšlenka a koncept webu

Za jakým účelem je nový web vytvářen? Má informovat? Prodávat? Bavit? Má jít o standardní web, prezentaci s rezervačním systémem, či e-shop? Jaké funkce jsou potřeba, aby web podpořil dosažení vašich cílů?

Architektura webu

Architektura webu

Po důkladném rozebrání byznysové stránky nového webu řešíme jeho architekturu. Tedy stavbu webu z pohledu jednotlivých stránek a průchod konverzními částmi, jako jsou kontaktní či rezervační formuláře, košík a podobně.

Návrh a tvorba wireframů

Návrh a tvorba wireframů

Pomocí wireframů (drátěných modelů) navrhujeme stěžejní části jednotlivých stránek celého webu tak, abychom zvýšili šanci na dosažení konverzí. Teprve po jejich odsouhlasení klientem začínáme „kreslit“.

Návrh a tvorba designu stránek

Návrh a tvorba designu stránek

Skrze design a text webu budeme komunikovat s budoucím návštěvníkem. Design má sloužit přehlednosti a snadnému pohybu po stránkách. Texty mají návštěvníka dovést k cíli, který si naši klienti pro web stanovili.

kódování a vývoj

Kódování a vývoj

Po schválení designu se nový web rodí do své „fyzické“ podoby. Nastává kódování a vývoj, programování jednotlivých částí a funkcí. Tato část procesu trvá zpravidla tři až pět týdnů podle náročnosti celého projektu.

Spuštění a optimalizace

Spuštění a optimalizace

Máme naprogramováno, otestováno a můžeme nový web vypustit do světa. V tomto kroku jej předáváme klientovi a v případě zájmu dále ladíme a optimalizujeme. Celý proces tvorby nového webu trvá od 2 do 3 měsíců.

Za naše ceny se nestydíme

Zvolte svůj rozpočet a my vám ukážeme, jaké webdesignové služby vám za něj můžeme nabídnout.

70 000 Kč

Microsite jako ze žurnálu. S tímto budgetem u nás pořídíte profesionální microsite, která osloví vaše zákazníky, klienty nebo partnery. Zajistíme vše od návrhu po testování a nasazení stránky.

0
150 000 Kč

Středně velký web. Stránky s více podstránkami, které o vás přesně a výstižně prozradí vše a zároveň podpoří váš byznys. Online prezentace na míru a s tahem na branku.

1
200 000+ Kč

Poctivý firemní web. Získáte funkční moderní web od analýzy přes návrh UX, grafiky a textů po spuštění a testování. Cena závisí na rozsahu webu, jeho složitosti a funkcích.

0

Velký rozpočet pro velké plány. Pokud máte téměř neomezený rozpočet, má smysl přemýšlet nad vaším byznysem v rámci ucelené strategie. Ta se jmenuje PR 360 a vše o ní najdete zde.

0

Jdete do toho s námi?

Zaujal vás náš přístup, zkušenosti a reference? Pošlete nám nezávazně svou představu nového webu či e-shopu. Rádi se s vámi potkáme a navrhneme nejlepší možné řešení.

Poptat web

Webové stránky

Webové stránky jsou jen začátek

Po 9 letech v oboru a 300+ projektech víme, že se o marketingu vyplatí přemýšlet s nadhledem. Proto propojujeme jednotlivé PR a marketingové taktiky do komplexnější strategie PR 360. Přečtete si o ní více zde.

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.