Festival Serial Killer dobyl Brno. Do mediálního partnerství jsme zapojili celý tým Lesensky.cz

Serial Killer Lesensky.cz partner
Veronika Duchoňová
Autor článku: Veronika Duchoňová

Dohromady 250 televizních profesionálů z celé Evropy zavítalo od 25. do 29. září do Brna na televizní festival Serial Killer. Ten ve svém 2. ročníku uvedl více než 40 projekcí z kvalitní evropské seriálové tvorby a vzbudil zájem žánrových fanoušků i novinářů. Pro unikátní akci jsme jako mediální partneři zastřešovali public relations a mediální aktivity.


Událost má podle lídrů z oboru velký potenciál a do několika let se může stát významným hráčem na poli evropského televizního průmyslu. „Z pozice mediálních partnerů se snažíme podporovat všechny stěžejní akce v regionu. Serial Killer je navíc naše srdcová záležitost, protože dlouhodobě známe lidi, kteří festival připravují. Rádi jsme pomohli se zastřešením komunikace směrem k médiím. Část našeho týmu si festival užila také jako nadšené publikum,“ dodává zakladatel naši agentury Petr Lesenský, který se zúčastnil slavnostního zahájení festivalu.
 

Serial Killer očima týmu Lesensky.cz

Mediálně i divácky festival zaznamenal pozitivní ohlasy a vytvořil v Brně skvělou atmosféru. Řečí oficiálních čísel sesbíral desítky mediálních zmínek a stovkami diváků zaplnil brněnská kina. Za naši agenturu jej navštívilo 5 členů, kteří se zúčastnili 10 různých společenských eventů a projekcí. Rádi se zapojíme do dalších etap festivalu a přejeme organizátorům hodně zdaru pro další ročník.