Direct mailing

Direct mailing Header

Dobře navržené newslettery lidé čtou a reagují na ně. S našimi e-mail kampaněmi zákazníkům čtivě sdělíte a efektivně doručíte novinky o vašich produktech, firmě i speciálních nabídkách.

Příprava šablony newsletteru

Příprava šablony newsletteru

Pokud chcete, aby vaše newslettery lidé četli a zajímali se o ně, neobejdete se bez kvalitně navržené šablony newsletteru. Atraktivní e-maily totiž musejí být nejen čtivé, ale i vizuálně pěkné a technicky funkční. Rádi pro vás vyrobíme kompletní šablonu newsletteru, od grafického a obsahového návrhu až po nasazení do rozesílacího systému.

Pokud si u nás objednáte přípravu newsletterové šablony, nejdříve se seznámíme s cílem, obsahem a adresáty vašich kampaní. V přípravné fázi vám pomůžeme s naimportováním, legislativním zajištěním a úpravou vaší databáze kontaktů. Poté již budeme vědět, pro koho, proč a jak máme e-mail navrhnout, a připravíme grafický nákres newsletteru. Ten po schválení z vaší strany upravíme, čímž dokončíme grafickou i obsahovou šablonu. Hotový newsletter nakódujeme do rozesílacího nástroje a předáme vám jej. Direct mailing si pak můžete spravovat sami, případně vám s ním můžeme dále pomáhat my.

Obsahová strategie newsletteru

Obsahová strategie newsletteru

Obsahová strategie vám pomůže v případech, kdy víte, co chcete klientům říct, ale nenacházíte správná slova. Hodí se i v situaci, kdy máte slušnou databázi kontaktů, ale nevíte, jak s direct mailingem začít. S dobře navrženou strategií získáte konkrétní plán, jakými tématy, jakou formou a jakým obsahem plnit vaše newslettery.

Na začátku spolupráce prozkoumáme vaše produkty, sdělení i zákazníky. V rámci obsahové strategie pak navrhneme, jaké e-maily a komu posílat a jakým tématům se v nich věnovat. K tématům vám napíšeme vzorové texty a připravíme vzorový obsah i pro navazující webové stránky. Na konci spolupráce tak získáte ucelený návod i plán, jak nejlépe pracovat s obsahem a texty vašich newsletterů.

Pravidelná e-mailová kampaň

Pravidelná e-mailová kampaň

Někdy stačí poslat jen pár odkazů. Jindy je lepší rozepsat klientům své myšlenky, poutavě představit společnost nebo čtivě odvyprávět, co váš produkt umí. Ať už chcete přes newslettery prodávat, radit, nebo posilovat značku, bez kvalitní šablony a dobrého textu se neobejdete. Rádi se vám postaráme o pravidelnou newsletterovou kampaň tak, aby fungovala, odpovídala legislativě a plnila stanovené cíle.

Spolupráci odstartujeme analýzou vašich produktů a klientů. Společně si stanovíme cíle kampaní a strategii, jak jich dosáhnout. Poté zařídíme vše od obsahového návrhu přes grafiku a texty až po nasazení newsletteru do rozesílacího nástroje. Efektivitu a výsledky newsletterů vám budeme navíc hlídat – každý měsíc od nás dostanete vyhodnocení a statistiky, případně i doporučení, jak posunout vaše kampaně dál.

Direct mailing řešíme systematicky

Naše spolupráce má řád. Nejdříve vás poznáme tak, že analyzujeme vaše potřeby, cíle a rozpočet. Pak navrhneme to nejvhodnější řešení a pustíme se do práce. Kampaně a jejich výsledky budeme pravidelně hodnotit a upravovat je tak, aby fungovaly co nejlépe.

  • Analýza
  • Návrh
  • Realizace
  • Optimalizace
A máme spokojené klienty
E.on reference Lesensky.cz
Ikea reference Lesensky.cz
Invia reference Lesensky.cz
Zetor reference Lesensky.cz

Za naše ceny se nestydíme

Zvolte svůj měsíční rozpočet a my vám ukážeme, jaké služby vám za něj můžeme v direct mailingu nabídnout.

3 000 Kč

Rozpočet je moc malý, dobrou radu vám ale dáme zdarma. Agenturní práci za tuto částku nepořídíte, naši pomoc ale můžete mít i tak. E-mail marketing totiž školíme v PR Akademii. Investujte chytře – do vzdělání a do sebe.

0
15 000 Kč

Jedna šikovná kampaň měsíčně. Za tuto částku pro vás každý měsíc připravíme a odešleme čtivý, vizuálně hezký a fungující newsletter.

0
20 000 Kč

Šablona je grunt. Za 20 000 Kč od nás získáte vychytanou šablonu newsletteru. Šablonu vám zpracujeme s grafikou, vzorem textů i s nasazením do rozesílacího systému.

1
40 000 Kč

Efektivní kampaň bez starostí. Ideální rozpočet pro sofistikovanější direct mailing o 2–3 e-mailech měsíčně. My se postaráme o vše od šablon po rozesílku, vy o proplacení faktur.

0
100 000 Kč

Respekt! Pokud to s direct marketingem myslíte opravdu tak vážně, má smysl jej úzce provázat s ostatními nástroji v rámci ucelené strategie. Ta se jmenuje PR 360 a vše o ní najdete zde

0

Pojďte do toho s námi!

Cítíte, že je direct mailing přesně to, co váš byznys popostrčí k lepším výsledkům? Máme za sebou stovky projektů pro menší klienty i velké korporace. Jsme sehraný tým a moc dobře víme, že víc hlav víc ví. Své zkušenosti teď nabízíme i vám.

Kontaktujte nás

Direct mailing

Newslettery jsou jen začátek

Po 9 letech v oboru a 300+ projektech víme, že se o kampaních vyplatí přemýšlet s nadhledem. Proto propojujeme jednotlivé PR a marketingové taktiky do komplexnější strategie PR 360. Přečtete si o ní více zde.

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.