Letní Magazín Aqualandu Moravia z naší dílny láká na Kouzelné léto

Letní vydání Magazínu Aqualandu Moravia na stole
Lenka Romportlová
Autor článku: Lenka Romportlová

Léto patří v Aqualandu Moravia k nejdůležitější části roku. V tomto období proto aquaparku pomáháme s posílením PR a marketingových aktivit. V červnu jsme například uspořádali tiskovou konferenci. Sezónu jsme tradičně podpořili i přípravou Magazínu, o který se postaral náš PR a marketingový tým.

 

Letní číslo Magazínu je stejně jako celá sezona v Aqualandu Moravia plné kouzel a barev. Čtenáři v něm tak najdou například velký rozhovor s oblíbeným trapnomágem Richardem Nedvědem, představení všech kouzelníků, kteří budou v létě v Aqualandu bavit diváky, ale i kouzelnickou osmisměrku se soutěží o volné lístky.

Nechybí samozřejmě ani praktické informace o novinkách v aquaparku, nabídce služeb i přehledný výčet všech chystaných akcí. Díky medailonkům některých zaměstnanců Aqualandu Moravia mohou navíc zájemci nahlédnout také do zákulisí nejnavštěvovanějšího turistického cíle v Jihomoravském kraji. 

Pro magazín, který má 22 stran, jsme připravili návrh obsahu, všechny texty a většinu grafiky, včetně předtiskové přípravy.

 

 

 

Realizační tým: Lenka Romportlová (obsah a texty), Veronika Šišková (grafika)