SODATSW uzavřel spolupráci s Auriga Systems, osloví nové spektrum podnikové klientely

25.6.2012

Společnost SODATSW, specialista na šifrování dat, nově uzavřela spolupráci s dodavatelem služeb a řešení v oblasti informační bezpečnosti Auriga Systems. Prostřednictvím širokého obchodního kanálu bude mít společnost SODATSW možnost zaujmout nové spektrum podnikové klientely, než měla dosud.

V rámci vzájemné spolupráce zařadí společnost Auriga Systems bezpečnostní řešení společnosti SODATSW do svého portfolia. To se tak nyní rozšíří o produkty na zabezpečování, monitorování i správu citlivých dat. Společnost SODATSW má prostřednictvím širokého obchodního kanálu možnost rozšířit sféru své podnikové klientely.

„Partnerství uzavřené se společností Auriga Systems nám přináší nové možnosti. Můžeme jeho prostřednictvím oslovit segmenty firem, se kterými jsme dosud nebyli v užším kontaktu. Zajímavou cílovou skupinu spatřujeme především v malých firmách do 50 zaměstnanců,“ sdělil Martin Hanzal, jednatel společnosti SODATSW, která vyvíjí řešení pro bezpečnost a správu citlivých dat. „Chceme touto cestou nabídnout českým a slovenským podnikům kvalitní nástroj pro ochranu dat. Představovat jim budeme naše specializovaná řešení určená pro zabezpečování a zároveň správu interních údajů firmy,“ doplnil Hanzal.