SODATSW uzavřel spolupráci s Alwil Trade, osloví nové klienty v segmentu Small Business

3.1.2013

Společnost SODATSW, specialista na šifrování dat, nově uzavřela spolupráci se společností Alwil Trade. Ta patří mezi přední dodavatele komplexních informačních technologií a je distributorem produktů avast!. Uzavření partnerství tak umožní společnosti SODATSW významně rozšířit spektrum podnikové klientely.

 

Na základě vzájemné spolupráce zařadí společnost ALWIL Trade bezpečnostní řešení AreaGuard Neo společnosti SODATSW do svého portfolia. Tím obohatí svou nabídku o softwarový nástroj, který dokáže díky pokročilému šifrování dat zajistit maximální ochranu citlivých údajů před jejich zcizením nebo zneužitím. Společnost SODATSW prostřednictvím širokého obchodního kanálu získá možnost oslovit novou sféru podnikové klientely v segmentu Small Business.

 

„Spolupráce se společností ALWIL Trade nám přináší možnost napřímo oslovit početnou skupinu uživatelů antivirového systému avast!. Ten je velmi rozšířený a oblíbený mezi živnostníky a malými firmami do 50 zaměstnanců, kteří pro nás představují zajímavou cílovou skupinu,“ sdělila Adriana Gregr, obchodní ředitelka společnosti SODATSW, která vyvíjí řešení pro bezpečnost a správu citlivých dat. „Věříme, že naše řešení zaujme tuzemské podniky svou snadnou instalací a kvalitní uživatelskou podporou,“ doplnila Gregr.