RENTIA se zúčastní finančního veletrhu a připraví znalostní soutěž o ceny za 100 tisíc

5.3.2012

RENTIA, divize společnosti AWD ČR, se zúčastní veletrhu Peníze na brněnském výstavišti. V rámci programu připravuje informační osvětu v oblasti důchodové reformy a znalostní soutěž o ceny v celkové hodnotě 100 tisíc korun. Ta má za cíl prověřit nejen přehled návštěvníků o připravované důchodové reformě, ale také jim poradit, zda pro ně budou změny v systému výhodné. Veletrh bude probíhat ve dnech 8. až 11. března 2012.

Náplní připravované akce na veletrhu Peníze je představit novinky, které souvisí s chystanými vládními reformami. Cílem RENTIE je informovat širokou veřejnost o tom, zda pro ně bude plánovaná důchodová reforma prospěšná, a jakým způsobem se mají správně finančně zabezpečit na penzi. Pro návštěvníky budou připraveny i konkrétní kalkulace a příklady, které představí možnosti, jak postupovat. Součástí veletrhu bude také soutěžní anketa RENTIE o hodnotné ceny v podobě tabletu či mobilního telefonu značky Samsung Galaxy.

„Prostřednictvím soutěžní ankety chceme prověřit míru informovanosti lidí o nové penzijní reformě a možnostech zabezpečení, které s ní úzce souvisí,“ uvedl Kamil Durčák, produktový manažer RENTIA, divize AWD ČR, která se specializuje na finanční poradenství v oblasti penzí. „V souvislosti s tím zároveň připravujeme přehledné informační prezentace a chystáme se zodpovídat veškeré dotazy návštěvníků. Pro klienty Rentia i širokou veřejnost navíc nabízíme voucher na vstup na veletrh s 50% slevou,“ dodal Kamil Durčák s tím, že registrovat se zájemci mohou na stránkách www.rentia.cz v sekci Veletrh Peníze.