NTB CZ v květnu odměňuje své partnery za nákup produktů T6 power

9.5.2012

Společnost NTB CZ, provozovatel internetového obchodu BatteryShop.cz, spouští speciální akci pro své obchodní partnery. Ti mají možnost při nákupu produktů T6 power získat poukázky na odběr pohonných hmot u čerpacích stanic společnosti ÖMV. Akce potrvá do 31. května 2012.

Obchodní partneři společnosti NTB CZ při nákupu v internetovém obchodu BatteryShop.cz v hodnotě 5 000 Kč bez DPH získají poukázku v ceně 200 Kč na pohonné hmoty. Poukaz je možné uplatnit na čerpacích stanicích ÖMV po celé České republice. Akce se vztahuje na nákup produktů značky T6 power. Jedná se především o baterie do notebooků, mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů a dalších elektrických přístrojů.

„Prostřednictvím této akce chceme odměnit naše obchodní partnery za spolupráci a podnítit jejich zájem o kvalitní produkty značky T6 power,“ sdělil Radim Tlapák, ředitel předního tuzemského internetového obchodu BatteryShop.cz, který nabízí široký sortiment baterií do elektrických přístrojů. „Z našich zkušeností víme, že slevu na pohonné hmoty ocení každý. Navíc v dnešní době, kdy benzín i nafta stále zdražují. Obdobnou akci pro partnery pořádáme pravidelně. Každoročně rozdáme stovky poukazů,“ doplnil Tlapák.

Společnost NTB CZ neustále zkvalitňuje služby pro obchodní partnery. V letošním roce proto dokončil modernizaci internetového obchodu BatteryShop.cz a zjednodušil proces objednávání zboží. Klienti tak mají možnost v novém objednávkovém formuláři jednoduše zadat kód zboží a počet kusů a jedním kliknutím potvrdit nákup.

„Letos se maximálně soustředíme na zlepšení služeb pro naše obchodní partnery z řad prodejců baterií. Nově jim například nabízíme možnost kompletního outsourcingu logistiky, což jim výrazně usnadní práci. Objednané zboží totiž doručíme přímo k rukám jejich zákazníků,“ uvedl Radim Tlapák z e-shopu BatteryShop.cz.