Nový přírodní přípravek na hubnutí OBEZIN právě vstupuje na trh s informační kampaní

14.6.2012

Společnost Danare zahajuje kampaň na podporu svého potravinového doplňku pro hubnutí OBEZIN. Informační kampaň podpoří i moderátorka Markéta Mayerová. Nový ryze český potravinový doplněk pro podporu hubnutí OBEZIN je založen na přírodní rostlinné bázi. Nežádoucímu přejídání předchází vytvářením pocitu nasycení.

Nový doplněk stravy OBEZIN si již vyzkoušeli první uživatelé a ocenili pozitivní působení na proces hubnutí. Informační kampaň prezentující účinky přípravku bude probíhat v tištěných médiích a na rozhlasových stanicích, zároveň ji podpoří i venkovní billboardy. Společnost Danare záměrně startuje kampaň v červnu, tedy ještě před začátkem letních dovolených.

„V nové kampani chceme upozornit na novou technologii v procesu hubnutí, kterou OBEZIN na český trh přináší. Kampaň cíleně spouštíme před létem, aby si lidé mohli vyzkoušet účinky přípravku při hubnutí do plavek,“ uvedl Petr Navrátil, předseda představenstva společnosti Danare, která OBEZIN vyvinula a uvedla na český trh. „První odezvy ze strany uživatelů jsou pozitivní, všichni oceňují hubnoucí efekt i absenci nežádoucích vedlejších účinků. S výrobkem je spokojená i moderátorka Markéta Mayerová, která podpoří naši kampaň,“ dodal Navrátil.

Princip OBEZIN spočívá ve snížení konzumace jídla bez nepříjemného hladovění. Tobolka se totiž rozpustí v žaludku a až stonásobně zvětší svůj objem. Následně žaludek vyšle signál do mozku o tom, že je člověk již sytý. Společnost Danare navíc na svých internetových stránkách www.danare.cz každých 14 dní zveřejňuje aktualizovaný dietní plán, který připravuje kvalifikovaný obezitolog. Uživatelé OBEZIN tak mohou svůj úbytek váhy podpořit i kvalitním a vyváženým stravováním navrženým specialistou na hubnutí.

„Hlavní výhodou našeho ryze českého výrobku OBEZIN je vyšší obsah aktivní látky. Zároveň je na rozdíl od konkurenčních výrobků fungujících na podobné bázi levnější ,“ sdělil Petr Navrátil ze společnosti Danare. „Pevně věříme, že OBEZIN pomůže svým uživatelům s redukcí nadváhy a spolu s dalším kroky přispěje k jejich celkovému zdraví,“ dodal Navrátil.