Nový informační systém IZIO nabízí všem malým firmám dokonalý přehled o jejich podnikání

3.4.2013

IReSoft uvádí na trh nový informační systém šitý na míru potřebám malých firem a podnikatelů. Moderní informační systém IZIO nabízí dokonalý přehled o všech zakázkách, vykazování práce zaměstnanců i o všech nákladech spojených s realizací zakázek. Systém IZIO je dostupný přes klientskou aplikaci z PC či notebooku, přístup kdykoliv a kdekoliv pak zajistí mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety. Základní verze systému IZIO je k dispozici zcela zdarma.

Informační systém IZIO je určen především malým, rozvíjejícím se firmám a podnikatelům, kteří hledají nástroj pro podporu vedení zakázek, evidenci klientů a dodavatelů, sledování nákladů až po následnou fakturaci. K dispozici jsou nástroje pro vnitrofiremní komunikaci mezi uživateli, zadávání úkolů a připomínek. Díky přehledným statistikám a grafům poskytuje majiteli firmy ihned jasnou představu o vykázané práci jednotlivých zaměstnanců, ziskovosti zakázek či objemu nových a ukončených zakázek. Podnikateli tak nabízí kompletní náhled do jeho firmy v jednom jediném nástroji, který si může maximálně přizpůsobit svým potřebám.

„Na tuzemském trhu existuje celá řada složitých a robustních informačních systémů, ale konečně je tady první informační systém, který se specializuje výhradně na malé firmy, živnostníky a podnikatele. I malé firmy totiž mají potřebu mít přehled o svém podnikání, ale nemůžou si dovolit platit desítky nebo stovky tisíc za pořízení informačního systému,“ uvedl Jiří Halousek, ředitel společnosti IReSoft, která IZIO vyvinula a uvedla na trh. „Připravili jsme unikátní informační systém vhodný pro jakýkoliv obor podnikání, za který nezaplatíte žádnou pořizovací cenu. Prostě si ho jen zaregistrujete a můžete jej v základní verzi ihned využívat zdarma po neomezenou dobu,“ doplnil Halousek.

Informační systém IZIO lze jednoduše pořídit na internetu vyplněním registračního formuláře. Tím se zpřístupní klientská zóna, odkud lze stáhnout instalační balíček IZIO na počítač. Kdykoliv poté si lze systém IZIO dle aktuálních potřeb rozšířit o další vybrané funkce. Za rozšíření se přitom platí jen nízký měsíční paušál od 400 Kč za měsíc. Systém je umístěn na zabezpečeném cloudu, takže jeho spuštění je jednoduché, rychlé a bez jakýchkoli pořizovacích nákladů. Uživatel nepotřebuje mít k dispozici vlastní server, správce sítě, ani nic složitě instalovat.

„Zprovoznění systému je snadné a rychlé. Instalaci zvládne každý během několika minut. Celé ovládání je navíc velmi pohodlné a intuitivní,“ sdělil Michal Hochman, produktový manažer IZIO společnosti IReSoft. „Systém má navíc propracovanou verzi pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem iOS a Android, takže přístup k systému a statistikám získá uživatel odkudkoliv. O svá data se přitom nemusí bát. Systém garantuje naprostou bezpečnost, pravidelné zálohy dat a aktualizace,“ dodal Hochman.