Nové iGo KeyJuice mini přívěsky usnadní nabíjení i přenos dat v terénu

23.10.2012

Značka iGo přináší na český trh produktovou novinku v podobě praktických mini přívěsků iGo KeyJuice. Ty zvládají zároveň přenos dat mezi přístroji i jejich dobíjení. Dva typy přívěsků jsou určeny pro mobilní zařízení s Micro či Mini USB porty a produkty značky Apple. Díky malým rozměrům a inovativnímu prostorovému řešení, oceňovanému na přehlídkách průmyslového designu, lze přívěsky nosit neustále u sebe. Připevnit je lze například na batoh nebo na klíče.

Produkt iGo KeyJuice Micro & Mini USB umožňuje přenos dat a nabíjení mezi všemi zařízeními s Mini USB a Micro USB portem. Jde například o smartphony, PDA, MP3 přehrávače, herní konzole a další podobné přístroje. USB rozhraní zajišťuje pohodlné propojení s notebookem i s USB nabíječkou. Naopak iGo KeyJuice Apple iPod, iPad, iPhone s rozhraním USB 2.0/Apple představuje praktického pomocníka pro přenos dat a nabíjení všech chytrých Apple zařízení.

„Nové praktické přívěsky iGo KeyJuice představují neocenitelné pomocníky pro všechny, kteří často využívají moderní mobilní přístroje v terénu,“ uvedl Radim Tlapák, ředitel společnosti NTB CZ, která je oficiálním distributorem produktů značky iGo na českém trhu. „Oba přívěsky plní funkci dva v jednom, protože umožňují nabíjení přístroje pomocí USB portu či nabíječky a zároveň přenos dat z mobilního přístroje do notebooku a zpět,“ dodal Tlapák s tím, že přívěsky iGo KeyJuice představují celosvětově nejprodávanější produkty z portfolia značky iGo.

Výhodou iGo KeyJuice přívěsků je jejich minimalistický praktický design. Pro své chytré prostorové řešení získaly oba přívěsky v minulém roce prestižní mezinárodní ocenění CES Innovation Design and Engineering Awards. Přívěsky lze po použití jednoduše složit dohromady tak, že tvoří malé zaoblené obdélníky o rozměrech 42,67 x 32,77 x 8,89 mm u KeyJuice Micro & Mini USB a 43,43 x 34,54 x 8,89 mm u KeyJuice Apple iPod, iPad, iPhone. Po složení se tak snadno vejdou třeba do peněženky nebo se připevní jako přívěsek na klíče.

„Díky přívěskům iGo KeyJuice odpadá nutnost nosit s sebou zbytečně objemné propojovací či nabíjecí kabely. Praktické přívěsky lze mít neustále při sobě, například přidělané na klíčích,“ vysvětlil Radim Tlapák ze společnosti NTB CZ. „Díky tomu je vyloučena možnost, že si je jejich majitel zapomene doma a zůstane tak bez možnosti dobíjení svého mobilního přístroje či přenosu dat mezi svými chytrými pomocníky,“ doplnil Tlapák.