Markéta Mayerová zhubla poslední 3 kila, získala tak svou původní postavu

4.9.2012

Markéta Mayerová zhubla i poslední 3 kilogramy, které se jí nepodařilo shodit během předchozí drastické diety. Moderátorka tak dosáhla své původní konfekční velikosti. K tomuto výsledku jí pomohl přírodní doplněk stravy pro podporu hubnutí Obezin. Markéta Mayerová se navíc rozhodla pro dodržování zásad správného stravování a pravidelné sportování.

V letošním roce se podařilo Markétě Mayerové zhubnout během tříměsíční drastické diety 17 kilo. Proces hubnutí se však zastavil a poslední tři kilogramy moderátorce zůstávaly. Proto se rozhodla vyzkoušet jiný způsob hubnutí. Vyvážený jídelníček doplnila pravidelným užíváním přírodního doplňku stravy Obezin a zbývající kila šla konečně dolů.

„O Obezinu jsem se dozvěděla, bohužel, až po tříměsíčním drastickém hubnutí, při kterém se mi podařilo shodit 17 kg. Po tomto výrazném zhubnutí jsem se přirozeně bála jíst, abych zase nepřibrala. Ale díky přípravku Obezin, který omezuje nadměrný příjem stravy, jsem se bát přestala,“ vysvětluje moderátorka Markéta Mayerová. „Naučila jsem se jíst pětkrát denně malé porce. S chutí, radostí a bez výčitek. Po zhubnutí posledních 3 kilogramů se konečně vejdu do své původní velikosti,“ dodává Markéta Mayerová s tím, že se pro udržení nové štíhlé postavy věnuje také jízdě na kole a kolečkových bruslích.

Doplněk stravy Obezin funguje na principu zvětšení objemu v žaludku. K navození pocitu nasycení tak dochází dříve a po konzumaci menší porce jídla. Díky tomu předchází zbytečnému přejídání a následnému přibývání na váze. Přípravek má navíc ryze přírodní složení, a nezpůsobuje proto žádné vedlejší účinky. Podporuje žádoucí očistu organismu a udržuje hladinu cholesterolu v normálu.

„Doplněk obsahuje Spirulinu platensis, která má výrazné detoxikační účinky na lidský organismus. To je při redukční dietě velmi žádoucí,“ vysvětluje Petr Navrátil ze společnosti Danare, která doplněk Obezin uvedla na trh. „Spirulana také obsahuje látku, která působí na chuťové centrum v mozku a omezuje nadměrné chutě na sladké a nezdravé jídlo. Při užívání přípravku je proto mnohem snazší dodržovat zásady zdravého stravování,“ dodal Navrátil.