Vaše PR Agentura

O našem týmu

Agentura Lesensky.cz působí na tuzemském trhu od roku 2009. Navzdory krátké historii se šíří klientského portfolia a svými referencemi řadí mezi nejžádanější agentury v ČR. Byznys v mediální oblasti postavila na seriozním vztahu s novináři, kterým jsou promptně servírovány kvalitní informace bez jakéhokoliv náznaku lobování. Agentura se specializuje na komplexní marketingové a PR služby, které dokáže vhodně provazovat díky modernímu konceptu PR360®. Agenturní tým aktuálně tvoří 15 interních lidí a desítky externích spolupracovníků.

Adresa

LESENSKY.CZ s.r.o.
Štursova 583/49
616 00 Brno
tel.:+420 777 942 701
email: info@lesensky.cz

Fakturační údaje

LESENSKY.CZ s.r.o.
IČ: 29373336
DIČ: CZ29373336
Štursova 583/49, 616 00 Brno
Číslo účtu: 2800318438/2010 (Fio banka)
Společnost je vedena u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 76249

MANAGEMENT

PETR LESENSKÝ

Chief Executive Officer
mobil: +420 774 743 800
petr()lesensky.cz

Před založením vlastní agentury Lesensky.cz pracoval více než 7 let jako novinář, přičemž nejdéle byl redakčně spjatý s vydavatelstvími Vltava-Labe-Press a Computer Press. V pozici šéfredaktora působil v časopisech Connect! či Osobní finance. Bohatých zkušeností využívá v mediální oblasti k realizaci marketingových a PR kampaní. V roce 2009 se rozhodl vstoupit na mediální trh pod značkou Lesensky.cz. Každý den je přesvědčený, že udělal dobře.

MARKÉTA KOHOUTKOVÁ

Media Director
mobil: +420 773 049 494
kohoutkova()lesensky.cz

Vystudovala žurnalistiku a politologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Její profesní osud změnil rok 2006, kdy vedla mediální komunikaci v rámci senátorské volební kampaně a pochopila, že v PR je její budoucnost. Před nástupem do agentury Lesensky.cz pracovala pro společnost FTV Prima jako mediální analytik. V agentuře působí od roku 2010, dohlíží na editorské procesy a věnuje se VIP klientům.

TOMÁŠ SKOLEK

PR Director
mobil: +420 776 056 711
skolek()lesensky.cz

Vystudoval ekonomii na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity. Své začátky v médiích zažil v časopise Osobní finance, ze kterého pak přešel do redakce Finance.cz. Tam se během svého 4letého působení věnoval zejména oblasti bankovnictví a ekonomie, v posledním období pak na pozici šéfredaktora. V roce 2012 nastoupil do agentury Lesensky.cz. V současnosti má v agentuře na starost vedení PR týmu a komunikaci s VIP klienty.

ROMAN KUČERA

Business Director
mobil: +420 723 495 509
kucera()lesensky.cz

Je absolventem University of London – Royal Holloway, kde úspěšně zakončil svá předchozí studia na Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Jako bývalý šéfredaktor dvou tištěných magazínů a autor několika knižních bestsellerů z oblasti IT zužitkoval zkušenosti z médií na manažerských marketingových pozicích ve společnostech IKEA či Home Credit. V agentuře Lesensky.cz je od roku 2012 a aktuálně zastřešuje veškeré obchodní aktivity agentury.

VERONIKA DUCHOŇOVÁ

Marketing Director
mobil: +420 732 421 220
v.duchonova()lesensky.cz

Vystudovala žurnalistiku a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních studií. V PR začínala jako reportérka a koordinátorka sociálních sítí pro nadaci Václava Havla Forum 2000. K marketingu si našla cestu v době, kdy se starala o mediální obraz konference Marketing Festival, dva roky také vedla integrovanou komunikaci hudebního klubu Fléda. V agentuře se věnuje stěžejním marketingovým klientům a projektovému řízení.

MONIKA HOŘÍNKOVÁ

PR & Media Manager (Praha)
mobil: +420 721 466 927
horinkova()lesensky.cz

Absolvovala žurnalistiku na Masarykově univerzitě a Veřejnou politiku na Univerzitě Karlově. Už při studiích sbírala zkušenosti v médiích – například v MF DNES nebo FTV Prima – a také v PR. V minulosti pracovala například na tiskovém odboru Masarykovy univerzity nebo v agentuře AMI Communications. Do Lesensky.cz nastoupila v září 2017 a stará se zde o top klienty a rovněž o rozvoj pražské pobočky.

LUKÁŠ POLOLÁNÍK

PR & Media Manager
mobil: +420 724 461 312
pololanik()lesensky.cz

Už během studia na Fakultě podnikatelské VUT se stal součástí týmu Finance.cz. Kromě redakční práce se zaměřením na pojištění, bankovnictví a ekonomiku se zde věnoval rozvoji obsahu a struktury dalších webů. Podílel se rovněž na přípravě časopisu Inspirace společnosti Freedom Financial Services. V letech 2014–2017 zastával ve Finance.cz pozici šéfredaktora a následně v létě 2017 nastoupil do agentury Lesensky.cz, kde se věnuje PR aktivitám klientů z oblasti ekonomie a financí.

MARTIN BOŘIL

PR & Media Manager
mobil: +420 728 322 294
boril()lesensky.cz

Zkušenosti z mediálního světa začal sbírat před sedmi lety v redakci MF DNES a iDNES.cz, kde stál u zrodu online zpravodajství z regionů. Editorské a redaktorské zkušenosti zúročil i po svém vstupu do světa PR. Do agentury Lesensky.cz nastoupil v září 2016 a zaštiťuje PR kampaně pro klienty z oblasti stavebnictví, financí i IT.

LENKA RUDIŠOVÁ

PR & Media Manager
mobil: +420 777 399 005
rudisova()lesensky.cz

Vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních studií, získala magisterský titul na Masarykově univerzitě v Brně v oboru personální management a organizační rozvoj. Do agentury Lesensky.cz přišla v roce 2013 s několikaletými zkušenostmi z tiskového odboru Rektorátu Masarykovy univerzity a z BVV Veletrhů Brno. V agentuře aktuálně poskytuje z pozice externího specialisty odborná poradenství a konzultace a servis pro stěžejní klienty.

IVA PROCHÁZKOVÁ

PR & Media Manager
mobil: +420 777 942 701
prochazkova()lesensky.cz

Vystudovala politologii se specializací na politický marketing na Fakultě sociálních studií. Na stejné fakultě absolvovala i žurnalistiku a evropská studia, část studií strávila ve Velké Británii. Do agentury nastoupila koncem roku 2015 po dvouletém působení na pozici šéfredaktorky a PR manažerky projektu CentrumBrna.cz. V agentuře má na starosti klienty z oblasti bydlení, energetiky a zdravého životního stylu.

MARTIN SVOBODA

PR & Media Manager
mobil: +420 728 534 650
svoboda()lesensky.cz

Vystudoval žurnalistiku a politologii se specializací na politický marketing na Fakultě sociálních studií. Do agentury nastoupil v první polovině roku 2017 po téměř dvouletém působení na pozici PR manažera projektu CentrumBrna.cz. Zkušenosti sbíral i v brněnské redakci MF DNES nebo jako filmový publicista. V agentuře má na starosti klienty z oblasti strojírenství, stavebnictví nebo financí.

LENKA ROMPORTLOVÁ

PR & Media Manager
mobil: +420 739 666 501
romportlova()lesensky.cz

Vystudovala Mediální studia a žurnalistiku na Masarykově univerzitě v Brně, magisterský titul má také z oboru personální management. Zkušenosti v oblasti PR začala sbírat již během studia, kdy se jako externistka věnovala psaní textů pro klienty z různých oborů. Novinářské dovednosti zase posilovala během stáže v České televizi. V agentuře působí od roku 2016, na starosti má klienty z oblasti cestovního ruchu, gastronomie i poradenství.

JANA KAČMÁROVÁ

PR & Media Manager
mobil: +420 774 053 757
skrivankova()lesensky.cz

Promovala na Univerzitě Palackého v Olomouci na Filozofické fakultě, kde studovala současně dva obory: žurnalistiku a českou filologii. Patří mezi služebně nejstarší členy agentury Lesensky.cz, do níž nastoupila v roce 2011 po několikaleté zkušenosti v médiích a v oblasti reklamy. Stála tak u většiny klíčových událostí, které rozvoj agentury provázely. Aktuálně dohlíží na profesní rozvoj agenturního týmu a zastřešuje PR a marketingové aktivity pro klíčové klienty.

EVA PĚTVALSKÁ

PR & Media Manager
mobil: +420 732 530 383
petvalska()lesensky.cz

Absolvovala studium na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde získala bakalářský titul v oboru žurnalistika. V současnosti studuje navazující magisterský program Mediální studia a žurnalistika na Masarykově Univerzitě v Brně. Novinářské zkušenosti sbírala na stážích v Moravskoslezském deníku, dva roky působila jako koordinátorka marketingu pro mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů Academia Film Olomouc. V agentuře Lesensky.cz pracuje od července 2017.

IVAN KEBELEŠ

Graphic designer
mobil: +420 608 549 903
kebeles()lesensky.cz

Vystudoval Střední školu umění a designu, stylu a módy v Brně na oboru Grafický designer. Své zkušenosti začal sbírat při spolupráci s několika brněnskými studii ale i na vlastní noze. V agentuře je jeho náplň práce velice rozmanitá, dokáže si pohrát jak s tvorbou loga i celé identity až po tiskovou a webovou grafiku.

IVANA DUCHOŇOVÁ

Accountant
mobil: +420 604 944 291
duchonova()lesensky.cz

V agentuře má na starosti účetnictví a pomáhá též s chodem kanceláře. Její cesta k současné pracovní náplni vedla přes studium veřejnosprávního oboru na Integrované střední škole Brno Purkyňova. Přes zkušenosti s pozicí telefonní operátorky se do tajů účetnictví postupně zaučovala v rodinné firmě. Několik let pak strávila na oddělení distribuce ve vydavatelství Computer Press, aby se po mateřské dovolené znovu vrátila k účetnictví.

VERONIKA GARDÁŠOVÁ

Office Manager
mobil: +420 722 944 021
gardasova()lesensky.cz

Do agentury nastoupila v říjnu 2016 a to jako čerstvá absolventka Gymnázia Brno, Vídeňská. Už na škole se zajímala o marketing a psaní. Zkušenosti postupně získává v PR a marketingové agentuře Lesensky.cz a je plně zapálená do tohoto oboru. V agentuře má na starosti chod kanceláře a různé dílčí činnosti v PR.

MICHAELA KURTANIČOVÁ

Marketing Specialist
mobil: +420 724 986 344
kurtanicova()lesensky.cz

Začínala jako copywriterka magazínu jednoho e-shopu, později již coby šéfredaktorka dohlížela na celý jeho chod. Odtud postupně přesedlala k marketingu, který se stal jejím velkým koníčkem i prací. Své znalosti v oboru prohlubovala v online marketingové agentuře Včeliště.cz, kde pracovala jako obsahový stratég, a v angažmá pro módní značku Lovemusic. Do agentury přišla v létě roku 2017 na pozici specialisty na sociální sítě a marketingové analýzy.

PETR JANOCH

Marketing Specialist
mobil: +420 723 201 748
janoch()lesensky.cz

Po studiích na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity se začal věnovat oblasti e-commerce, v níž získal praktické zkušenosti jako provozovatel e-shopu. Ty následně rozšířil díky působení v jedné z největších tuzemských e-commerce společností. Nyní se Petr více zaměřuje na UX design webových stránek, na jejichž tvorbu v agentuře Lesensky.cz dohlíží. Ve své práci zohledňuje jak požadavky klienta, tak především potřeby uživatelů, pro které webové stránky vytváří.

VERONIKA ŠIŠKOVÁ

Graphic Designer
mobil: +420 728 627 248

siskova()lesensky.cz

Má za sebou magisterské studium na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně v oboru grafický design. Své pracovní zkušenosti sbírala již během studentských let, kdy pomáhala firmám i jednotlivcům s vytvářením různých propagačních materiálů – od vizuálních identit, log, plakátů až po webové stránky. V agentuře Lesensky.cz, kam nastoupila v září 2017, se specializuje na grafiku určenou k tisku, tedy zejména magazíny, plakáty, tvorbu vizuální identity a další.

MONIKA KVÁČKOVÁ

Marketing Specialist
mobil: +420 774 883 192
kvackova()lesensky.cz

Její cesta k práci v marketingu vedla poněkud oklikou přes praxi v mediální sféře. Ještě za studií oboru Informační věda a knihovnictví začala působit jako redaktorka a editorka. Posléze působila více než šest let v pozici šéfredaktorky v nakladatelstvích Cpress Media a Mladá fronta, odkud její profesní dráha začala směřovat více do marketingové oblasti. V agentuře má na starosti marketingové aktivity pro klienty, především pak online marketing, správu PPC kampaní apod.

MARTIN VÍTEK

Photographer
mobil: +420 736 704 048
vitek()lesensky.cz

Specializuje se na portrétní fotografii, ale i reportážní focení a v menší míře i fotografie produktů. Mezi jeho klienty patří Andrea Kerestešová, Martin Chodůr, Karel Zima, Kristýna Janáčková a další známé tváře či manažeři různých společností, kterým vytváří netradiční business portréty. Dále například i Britská ambasáda v Praze, zastoupení Universal Channel pro ČR, Český rozhlas, zastoupení společnosti Tamaris pro ČR a spolupracuje se značkami Philco, Casio, Vivobarefoot nebo Xavian, pro které fotí lifestylové produktové fotografie.