Ivana Christová zhubla 13,5 kilo, novou postavu dnes předvede na charitativní akci

20.9.2012

Ivaně Christové se podařilo zhubnout 13,5 kilogramů za 13 týdnů. Svou novou štíhlou postavu poprvé ukáže ve společnosti na dnešním benefičním koncertu Růžová noc. Tu pořádá pod záštitou svého občanského sdružení Orin Panacea. S hubnutím Ivaně Christové pomohl přírodní přípravek Obezin, který snižuje nadměrný příjem stravy a omezuje chuť k jídlu.

Cíl shodit kilogramy a získat štíhlejší postavu si Ivana Christová stanovila kvůli dnešní charitativní akci s názvem Růžová noc. IX. ročník benefičního koncertu se uskuteční v bratislavské Redutě a kromě Christové se na něm objeví řada významných slovenských a českých osobností. Výtěžek z akce poputuje do onkologických center v Bratislavě a Košicích na podporu dlouhodobých projektů občanského sdružení Orin Panacea.

„Na začátku léta jsem si stanovila jasný cíl, kterým bylo zhubnout do Růžové noci minimálně 10 kilogramů. K dnešnímu dni jsem shodila již 13,5 kilo,“ vysvětluje bývalá modelka a podnikatelka Ivana Christová. „Shazování přebytečných kil mi jde překvapivě snadno a mám z něho dobrý pocit. Díky přípravku Obezin jím malé porce pětkrát denně a nijak nehladovím ani nemám chutě. Hubnutí mi dodalo novou energii do života a z nové postavy se upřímně raduji,“ dodala Christová.

Proces hubnutí se Ivaně Christové podařilo nastartovat díky pravidelnému užívání doplňku stravy Obezin. Tento přírodní přípravek totiž snižuje chuť k jídlu a omezuje nadbytečný příjem stravy díky navození pocitu sytosti. Se shazováním přebytečných kil jí navíc pomohl i jídelníček sestavený výživovou poradkyní a pravidelné lymfatické masáže.

„Spolupráce s paní Christovou si velmi vážíme. Víme, jak je pro ni tato akce důležitá a že si štíhlou postavu přála získat právě do dnešního benefičního koncertu,“ uvedl Petr Navrátil ze společnosti Danare, která uvedla přírodní přípravek na hubnutí Obezin na český trh. „Jsme rádi, že se jí jejího cíle podařilo dosáhnout, a že jí k tomu výraznou měrou dopomohl právě přípravek Obezin,“ doplnil Navrátil.