BatteryShop.cz v letní akci zlevní nabíječku iGo Charge Anywhere o 80 %

17.7.2012

BatteryShop.cz, přední e-shop s bateriemi do mobilních telefonů či fotoaparátů, přichází se svou největší slevovou akcí tohoto roku. O 80 % zlevnil univerzální nabíječku s integrovanou baterií iGo Charge Anywhere. Zákazníci obchodu si tak mohou v době letních dovolených výhodně pořídit univerzální záložní zdroj energie. Ten jim na prázdninových cestách umožní nabíjení mobilních zařízení i mimo dosah elektrické sítě.

Cena nabíječky iGo Charge Anywhere po slevě činí 498 Kč. Velká letní akce internetového obchodu BatteryShop.cz odstartuje 17. července a poběží až do vyprodání skladových zásob. Zlevněnou nabíječku si lidé mohou on-line zakoupit nejen na stránkách e-shopu BatteryShop.cz, ale i na partnerských webech igo.cz a c-baterie.cz. Další akci s produkty iGo pak plánuje internetový obchod na podzim.

„Akci na univerzální nabíječku jsme záměrně vyhlásili na dobu letních prázdnin. Její výhody totiž uživatelé nejvíce ocení v době letních dovolených, kdy cestují do oblastí bez přístupu k elektrické síti,“ sdělil Radim Tlapák, ředitel předního tuzemského e-shopu BatteryShop.cz, který nabízí široký sortiment baterií do elektrických přístrojů. „Díky záložní baterii integrované v nabíječce je možné nabíjet elektronické přístroje i v přírodě a dalších odlehlých místech. Životnost baterie mobilního přístroje je možné více než zdvojnásobit,“ dodal Tlapák.

Univerzální nabíječka iGo Charge Anywhere je díky patentovanému systému výměnných konektorů schopna dobít téměř všechna mobilní zařízení od GPS navigace či mobilního telefonu až po fotoaparát. Pro nový přístroj tak není nutné kupovat novou nabíječku, ale stačí pouze vybrat ten správný konektor. Nabíječka má navíc dva USB porty. Pokud je zapojena v zásuvce, může nabíjet i dvě mobilní zařízení najednou.

„Cestovatelé jistě ocení i další výhodu nabíječky, kterou je její skladnost. Nabíječka má nízkou hmotnost a je malých rozměrů. Díky kompaktnímu designu se vejde prakticky do jakéhokoliv zavazadla či do kapsy,“ uvedl Radim Tlapák z internetového obchodu BatteryShop.cz. „Pohodovému uskladnění nebrání ani vidlice pro zasunutí do elektrické sítě, dá se totiž efektivně sklopit, aby vůbec nepřekážela,“ dodal Tlapák.