Armed.cz otevře největší army obchod v Praze, nabídne i rodinné kurzy sebeobrany

21.6.2012

Internetový obchod Armed.cz v sobotu 23. 6. 2012 slavnostně otevře kamennou pobočku v Praze. V rámci dne otevření budou moci návštěvníci shlédnout profesionální vojáky a jejich zbraně a výstroj, každý návštěvník navíc obdrží dárek. Slavnostní otevření bude probíhat od 9:00 hodin v prodejních prostorách na ulici Sokolovská 96.  

Obchod nabídne zákazníkům prodejní plochu o celkové rozloze 135 m2. Půjde o největší army shop v Praze, a to jak rozlohou tak šíří sortimentu. Zákazníci zde najdou přes 3000 položek zboží z oblasti armádního vybavení a outdoorových potřeb. Prodejna bude sloužit také jako výdejní místo pro osobní odběry zboží objednaného v e-shopu. Obchod Armed.cz provozují bývalí profesionální vojáci. Jejich praktické odborné znalosti jsou zárukou špičkového sortimentu a kvalitních konzultačních služeb. 

„Otevření naší kamenné prodejny se zúčastní také profesionální vojáci Armády ČR. Návštěvníci proto budou moci shlédnout reálné armádní vybavení, které používají čeští vojáci na zahraničních misích například v Afghánistánu,“ sdělil Pavel Zendulka majitel internetového obchodu s army a outdoorovým vybavením Armed.cz. „Náš obchod se ale nezaměřuje jen na armádní potřeby. Nabízíme také mnoho produktů pro cesty do přírody určených pro celou rodinu i praktické a stylové oblečení vycházející z vojenského designu,“ dodal Zendulka.

Vedle armádních potřeb a vybavení pro pobyt v přírodě se obchod Armed.cz specializuje rovněž na vybavení pro bezpečnostní agentury a sebeobranné prostředky. Nová prodejna bude proto sloužit i jako prezentační a výukové centrum. Obchod Armed.cz připravuje krátké kurzy ovládání pepřových sprejů a dalších prostředků pro sebeobranu, které byly speciálně připraveny pro širokou veřejnost ve spolupráci s policejním psychologem.

„Z našich zkušeností víme, že i běžný pepřový sprej je nutné umět dobře ovládat. Našim zákazníkům proto budeme nabízet krátké instruktážní kurzy, na nichž se s nimi každý naučí efektivně pracovat,“ vysvětlil majitel obchodu Armed.cz Pavel Zendulka, který má bohaté zkušenosti z několika zahraničních vojenských misí. „Nechceme být jen běžným army obchodem, zákazníkům hodláme nabídnout i prvotřídní informační servis založený na našem unikátním know-how,“ dodal Zendulka.