Agenturu Lesensky.cz posiluje Tomáš Skolek, specialista na oblast financí a ekonomiky

2.10.2012

Tým agentury Lesensky.cz, specializující se na public relations a marketing, od října posiluje Tomáš Skolek (32). Zkušený mediální odborník působil poslední tři roky jako šéfredaktor jednoho z největších ekonomických webů na tuzemském trhu Finance.cz. Dříve se podílel na přípravě časopisu Osobní finance na pozici redaktora.

Odborník na problematiku ekonomiky a financí Tomáš Skolek se bude v agentuře Lesensky.cz věnovat nejen oblasti public relations, ale bude odpovídat i za kvalitu ambiciózních mediálních projektů. Zastřešovat bude rovněž práci rozrůstajícího se editorského a copywritterského týmu.

„Do agentury přicházím s jasným cílem pomoci prohloubit znalosti v oborech, v nichž jsem se dosud pohyboval. Těmi jsou finance a ekonomika, stejně tak jako svět internetových médií,“ uvedl Tomáš Skolek, který pravidelně komentuje ekonomické dění v médiích či hodnotí finanční weby v rámci významných tuzemských soutěží.

„Naší největší výhodou je fakt, že nám naši klienti důvěřují, velmi dobře je známe a orientujeme se v jejich oborech podnikání. To bychom nedokázali bez kvalitního týmu,“ sdělil Petr Lesenský, ředitel agentury Lesensky.cz. „Vzhledem k rostoucímu počtu klientů podnikajících ve finančnictví je posílení našeho týmu o finančního odborníka logickým krokem. Věřím, že naše služby budou zase o něco kvalitnější,“ doplnil Lesenský.