Agentura Lesensky.cz spolupracuje od prosince v oblasti PR se čtyřmi novými společnostmi

6.12.2012

Agentura Lesensky.cz, specializující se na PR a marketing, rozšířila před koncem roku 2012 své portfolio zákazníků o čtyři nové společnosti. Mezi klienty agentury se zařadila společnost Interplan-CZ působící v oblasti přípravy staveb, brokerská firma Gepard Finance, marketingová agentura Omega Design a společnost Iris Ident, která se zabývá kontrolou originality vozidel a automobilovými informačními systémy.

S firmou Interplan-CZ se agentura Lesensky.cz dohodla na zpracování nové komunikační strategie pro rok 2013, která bude mít za cíl posílit postavení subjektu na trhu. Společnostem Gepard Finance, Iris Ident a Omega Design nabídne agentura v následujících měsících komplexní mediální servis s důrazem na posílení značky v rámci jejich cílových skupin.

„Rozšiřování počtu našich klientů je pro mne důkazem, že firmy více než kdy jindy slyší na efektivní a dobře vyhodnotitelné aktivity. Našemu oboru paradoxně nahrává aktuální ekonomická situace, zdrženlivosti u velkých reklamních kampaní musíme i nadále využívat pro náš prospěch,“ uvedl Petr Lesenský, ředitel agentury Lesensky.cz.