Agentura Lesensky.cz byla letos zařazena mezi 250 nejúspěšnějších brněnských firem

10.9.2012

Marketingová a PR agentura Lesensky.cz byla letos v rámci ankety Brno TOP 100 zařazena mezi 250 nejúspěšnějších brněnských firem. Stala se tak jedním z mála zástupců společností z oblasti marketingové a mediální komunikace. Ředitel agentury Petr Lesenský navíc obhájil loňskou nominaci v rámci 250 nejvýznamnějších brněnských osobností.

V úvodním čtenářském kole jubilejního 10. ročníku ankety Brno TOP 100, kterou pořádá časopis Brno Business & Style pod záštitou primátora města Brna, bylo do každé kategorie nominováno 250 kandidátů. Ve druhém kole již budou hlasovat samotní nominovaní kandidáti a jejich hlasování rozhodne o konečném výsledku. Cílem ankety je podpořit kvalitní organizace a konkrétní osobnosti, které působí v jihomoravské metropoli.

„Zařazení naší agentury mezi stěžejní firmy regionu vnímám jako ocenění naší práce. Je to pro mne důkazem, že se nám daří budovat úspěšnou společnost s pozitivním ohlasem v podnikatelském prostředí. Jsem samozřejmě potěšen i mým opětovným zařazením mezi nejvýznamnější brněnské osobnosti, moc si toho vážím,“ uvedl Petr Lesenský, ředitel agentury Lesensky.cz.