Activa vydává roční katalog produktů, představí v něm bezmála 1000 novinek

6.5.2013

Společnost Activa právě vydává nové číslo katalogu Potřeby pro kancelář na rok 2013 a 2014. Představuje v něm více než 8 400 produktů, z nichž je 952 novinek. Při tvorbě publikace provedla společnost inovace v souladu s tím, jaké zboží je nejvíce vyhledáváno v e-shopu. Katalog je vydáván v nákladu 34 000 kusů a k dostání na objednávku či od obchodních zástupců společnosti.

Nový produktový katalog společnosti Activa je členěn do patnácti kapitol, které odpovídají názvům hlavních kategorií v e-shopu. Jedná se například o sekci psacích potřeb, kancelářské techniky, archivačních potřeb, čistících prostředků či občerstvení. Na bezmála 550 stranách jsou pak prezentovány jednotlivé produkty prostřednictvím textů a doprovodných fotografií. Společnost Activa je v současnosti jediná ve svém oboru, která v katalogu ceny uvádí a garantuje jejich platnost po dobu jednoho roku, tedy až do 31. května 2014.

„Přestože nyní přijímáme více než 80 % objednávek elektronickou formou, je roční katalog v tištěné podobě nedílnou součástí nákupního procesu ze strany našich zákazníků. Společnosti i jednotlivci jej poptávají a poté celý rok velmi intenzivně využívají,“ vysvětluje Jana Martínková ze společnosti Activa, která momentálně zásobuje komplexním vybavením na 12 000 právnických subjektů. „V průběhu následujících dvanácti měsíců navíc k hlavnímu katalogu vydáme také speciální nabídky, které jsou sezonně orientovány. Jejich téma i grafické uchopení plně koresponduje s aktuálním ročním katalogem,“ doplnila Martínková s tím, že katalog i speciální sezonní nabídky vychází jak v tištěné, tak v elektronické podobě.