Inspirující módní novinky odhalí podzimní show v Olympii Olomouc

16.10.2009

Originální módní show již zítra oslní návštěvníky nákupního centra Olympia Olomouc. Ve dnech 17. a 18. října se totiž uskuteční jedinečné podzimní módní přehlídky, na kterých se divákům představí více než 40 tuzemských i světových značek. Prestižní módní domy odhalí ty nejlepší kousky ze svých nejnovějších kolekcí.

Nadcházející víkend bude v Olympii Olomouc zasvěcen horkým novinkám ze světa módy. S podzimními trendy diváky seznámí okouzlující moderátor Lukáš Hejlík, který na přehlídkovém mole přivítá slavné modelky v inspirujících modelech. Během jediného víkendu tak zájemci zhlédnou více než 250 outfitů složených z 1200 kusů oděvů, obuvi či doplňků. Veškeré prezentované zboží si diváci budou moci zakoupit ihned po skončení módních přehlídek v obchodech nákupního centra.

Tradiční módní přehlídky pořádáme již od samého otevření Olympie v roce 2004. Za tu dobu jsme získali pravidelné návštěvníky, kteří netrpělivě očekávají žhavé novinky,“ sdělila Eva Staňková, marketingová manažerka Centra Olympia Olomouc. „Pro mnohé zákazníky může být obtížné se orientovat ve stovkách modelů na prodejnách. Proto je naším hlavním cílem ukázat, jak lze oblečení vhodně kombinovat,“ doplnila.

Nedělní odpoledne v Olympii Olomouc obohatí dětské módní přehlídky, na které mohou rodiče přihlásit své potomky. Na ranním castingu bude vybráno dvanáct odvážlivců, kteří nahlédnou do světa profesionálního modelingu. Vybrané děti ve věku od 3 do 15 let se projdou po předváděcím mole jako skutečné modelky a manekýni a předvedou oděvy prestižních módních značek. Letos poprvé budou dětské přehlídky ozvláštněny o prezentaci oblečků pro zvířecí mazlíčky.

K přehlídkám připravujeme také doprovodný program. Během show se zájemci budou moci zúčastnit i jednoduchých soutěží, ve kterých budou odpovídat na nenáročné soutěžní otázky o módě. Za správné odpovědi mohou obdržet poukázky na nákup zboží od našich partnerů z řad nájemců,“ doplnila Eva Staňková.

Módní show již tradičně připravuje modelingová agentura D.F.C. Fashion Club, jež zajišťuje přehlídky po celé Evropě. Jednotlivé modely vybírají profesionální stylisté ve spolupráci se zástupci módních značek. Kreativní tým se vždy nechává inspirovat vybranými modely a vytváří netradiční choreografii exkluzivně pro nákupní centrum Olympia Olomouc. Návštěvníkům módních přehlídek se kromě modelek představí i dětští tanečníci ze skupiny Magic Free Group, kteří jsou čerstvými držiteli titulu mistra světa v kategorii hip hop.