Brněnští podnikatelé ušetří tisíce díky nové virtuální kanceláři

13.10.2009

Sídlo firmy v krajském městě za méně než tisíc korun měsíčně nabízí od dnešního dne nové kancelářské centrum Brnooffice s.r.o. Plně vybavené kanceláře v těsné blízkosti centra Brna poskytují zájemcům profesionálně vyškolený personál, rozsáhlý administrativní servis i špičkové technické zázemí.

Služby nové virtuální kanceláře Brnooffice jsou určeny zejména podnikatelům, kteří nepotřebují klasickou kancelář. Klienti ocení nepřetržitý servis v plně vybavené kanceláři, kde jim bude v případě potřeby poskytnuta nejmodernější technika či osobní asistentka.

Největší výhodou virtuálních kanceláří je bezesporu finanční úspora. Pronájem kamenné kanceláře v  Brně se pohybuje kolem dvaceti tisíc korun, k tomu je třeba přičíst ještě cenu za vybavení a platy zaměstnanců,“ sdělila Nikola Sanža, manažerka projektu kancelářského centra Brnooffice. „Naše společnost aktuálně nabízí brněnské sídlo firmy s nadstandardním zázemím za cenu 950 korun měsíčně. Poštovní adresu je možné mít již za 390 korun měsíčně. Díky virtuální adrese tedy mohou naši klienti snížit náklady na provoz firmy o stovky procent,“ připomněla Nikola Sanža.

Virtuální kancelář Brnooffice již zahájila zkušební provoz, během kterého se přihlásili první klienti. Důkladně se tak otestovaly služby reagující na všechny jejich požadavky. Firmy nejčastěji využívají základní služby v podobě poskytnutí sídla a korespondenční adresy, dále jim virtuální kancelář slouží k přijímání pošty a telefonátů. Virtuální sídlo nabízí rovněž poradenské služby vlastních právníků, účetních i finančních poradců, kteří za klienty jednají s úřady. Nejčastěji se jedná o komunikaci s finančním úřadem.

Ze strany firem v poslední době roste zájem o krátkodobé pronájmy zasedacích místností a kanceláří, které jsou přímo v naší nové budově. Společnosti v těchto prostorách pořádají konference či školení, nebo je využívají k běžné administrativní agendě. Při konferenci samozřejmě zajistíme asistentky, překladatelské služby či catering. K veškerým akcím tak poskytujeme profesionálně vyškolený personál, který má bohaté zkušenosti získané dlouholetou realitní praxí,“ doplnila Nikola Sanža.